Dviračių lenktynės | AP/Scanpix nuotr.

Po poilsio dienos Italijoje tęsiasi jau 70-ą kartą rengiamos daugiadienės „Tour de Pologne“ dviračių lenktynės, kuriose dalyvauja ir du lietuviai – Aidis Kruopis bei Gediminas Bagdonas.

Trečiajame etape mūsiškiai finišavo su pagrindine grupe. A.Kruopis užėmė 62-ą vietą, G.Bagdonas – 84-ą.

Pergalę net 226 km ilgio trasoje Lenkijos lygumomis iškovojo norvegas Thoras Hushovdas, kuris visą distanciją įveikė per 5 valandas 10 minučių 2 sekundes.

Finišo spurte norvegas aplenkė australus Marką Renshaw ir Steele Von Hoff.

Bendros lenktynių įskaitos lyderiu išliko lenkas Rafalas Majka. Nuo jo 4 sek. atsilieka kolumbietis Sergio Luisas Henao Montoya ir 6 sek. – C.Riblonas.

Abu lietuviai bendroje įskaitoje nuo R.Majkos atsilieka 1 val. 18 min. 9 sek. A.Kruopis rikiuojasi 124-as, o G.Bagdonas – 127-as.

Trečiadienį dalyvių laukia 231 km distancija.

Tre 01-29 West Ham United 21 : 45 Liverpool
Šeš 02-01 Leicester City 14 : 30 Chelsea
Šeš 02-01 Watford 17 : 00 Everton
Šeš 02-01 West Ham United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-01 Newcastle United 17 : 00 Norwich City
Šeš 02-01 Crystal Palace 17 : 00 Sheffield United
Šeš 02-01 AFC Bournemouth 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-01 Liverpool 17 : 00 Southampton
Šeš 02-01 Manchester United 19 : 30 Wolverhampton …