Čempionato akimirka | AFP/Scanpix nuotr.

Čempionato akimirka | AFP/Scanpix nuotr.

Pirmadienį Barselonoje (Ispanija) įsibėgėjo pasaulio plaukimo čempionatas. Kol visų lietuvių dėmesys buvo sutelktas į pasaulio rekordą 100 m krūtine rungtyje pagerinusią Rūtą Meilutytę, kitose disciplinose plaukikai dalinosi medalius.

Intriguojančiame vyrų 100 m plaukimo krūtine finale triumfavo amerikietis Christianas Sprengeris, nežymiai aplenkęs tituluotą pietų afrikietį Cameroną Van Der Burghą.

Įspūdingas vakaras buvo australei Aliciai Coutts, kuri per 1 valandą iškovojo du sidabro medalius. Iš pradžių ji finišavo antra 100 m plaukimo peteliške finale, o vėliau iškovojo antrą vietą 200 kombinuotame plaukime.

Finalinių plaukimų nugalėtojai ir prizininkai:

Vyrų 100 m plaukimas krūtine

1. Christianas Sprengeris (JAV) 58,79

2. Cameronas Van Der Burghas (Pietų Afrika) 58,97

3. Felipe Lima (Brazilija) 59,65

Moterų 100 m plaukimas peteliške

1. Saraj Sjostrom (Švedija) 56,53

2. Alicia Coutts (Australija) 56,97

3. Dana Vollmer (JAV) 57,24

Vyrų 50 m plaukimas peteliške

1. Cesaras Filho (Brazilija) 23,01

2. Eugene Godseo (JAV) 23,05

3. Frederickas Bousquetas (Prancūzija) 23,11

Moterų 200 m plaukimas kombinuotu stiliumi

1. Katinka Hosszu (Vengrija) 2:07.92

2. Alicia Coutts (Australija) 2:09.39

3. Mirela Garcia (Ispanija) 2:09.45

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Nevėžis-Optibet“ 18:15 „Lietkabelis“
03-07 „Cbet“ 16:00 „Neptūnas“
03-07 „Juventus“ 17:20 „Žalgiris“

2020/21 m. Eurolyga

03-05 „Žalgiris“ 20:00 „AX Armani“
03-05 „Chimki“ 21:00 ALBA
03-05 „Olympiacos“ 21:00 „Crvena Zvezda“
03-05 ASVEL 21:45 „Fenerbahče“
03-05 „Barcelona“ 22:00 „Baskonia“
03-11 „Panathinaikos“ 21:00 „Maccabi“
03-11 CSKA 21:00 „AX Armani“
03-11 ASVEL 21:45 ALBA
03-11 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Chimki“
03-11 „Real“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 03-06 Burnley 14 : 30 Arsenal
Šeš 03-06 Sheffield United 17 : 00 Southampton
Šeš 03-06 Aston Villa 19 : 30 Wolverhampton …
Šeš 03-06 Brighton & Hov… 22 : 00 Leicester City
Sek 03-07 West Bromwich … 14 : 00 Newcastle United
Sek 03-07 Liverpool 16 : 00 Fulham
Sek 03-07 Manchester City 18 : 30 Manchester United
Sek 03-07 Tottenham Hotspur 21 : 15 Crystal Palace