Vladas Šigauskas | fieldarcher.org nuotr.

Sekmadienį Latvijoje pasibaigusiame Baltijos šaudymo iš lanko čempionate nugalėtojo titulą iškovojo lietuvis Vladas Šigauskas.

Skriemulinių lankų varžybose lietuvis buvo nepralenkiamas visuose etapuose, o finale 146:136 nepasigailėjo latvio Kasparo Elerto.

Kiti lietuviai liko už pusfinalio borto: Edmundas Butkus užėmė 5-ą vietą, o Borisas Melnikovas – 8-ą.

Moterų skriemulinių lankų varžybose dalyvavo tik dvi sportininkės. Finale lietuvė Jelena Babinina 126:140 neprilygo latvei Julijai Oleksejenko.

Olimpinių lankų grupėje į finalą iškopė Modestas Šliauteris. Deja, kovoje dėl čempiono titulo lietuvis 4:6 pralaimėjo estui Jakobui Ojamei Pearui.

Tuo tarpu mažajame finale Adamas Kovalevskis 6:2 nugalėjo latvį Karlį Akotą Gribulį.

Šios grupės varžybose dalyvavo ir Lenardas Bernotas, bet jis neįveikė aštuntfinalio barjero.