Giedrius Titenis | AFP/Scanpix nuotr.

Giedrius Titenis | AFP/Scanpix nuotr.

Sekmadienį Barselonoje (Ispanija) vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate, 100 m plaukimo nugara rungtyje, Giedrius Titenis užėmė 12-ą vietą ir nepateko į finalą.

2009 metų pasaulio pirmenybių bronzos medalio laimėtojas G.Titenis pirmajame pusfinalyje finišavo per 1 minutę 0,14 sekundės ir liko šeštas. Dar du sportininkai lėtesni buvo antrajame pusfinalyje. Iki finalinio aštuntuko lietuviui pritrūko 0,22 sek.

Greičiausiai pusfinalyje plaukė australas Christianas Sprengeris (59,23 sek.), amerikietis Kevinas Cordesas (59,79 sek.) ir pietų afrikietis Cameronas Van Der Burghas (59,78 sek.).

Taip pat sekmadienį bus išdalinti ir pirmi keturi medalių komplektai.

Finalinių plaukimų nugalėtojai ir prizininkai:

Vyrų 400 m plaukimas laisvu stiliumi

1. Sun Yangas (Kinija) 3:41.59

2. Kosuke Hagino (Japonija) 3:44.82

3. Connoras Jaegeris (JAV) 3:44.85

Moterų 400 m plaukimas laisvu stiliumi

1. Katie Ledecky (JAV) 3:59.82

2. Melanie Costa Schmid (Ispanija) 4:02.47

3. Lauren Boyle (Naujoji Zelandija) 4:03.89

Moterų estafetė 4 po 100 m laisvu stiliumi

1. JAV 3:32.31

2. Australija 3:32.43

3. Olandija 3:35.77

Vyrų estafetė 4 po 100 m laisvu stiliumi

1. Prancūzija 3:11.18

2. JAV 3:11.42

3. Rusija 3:11.44

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

02-27 „Cbet“ 17:00 „Rytas“
02-27 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Lietkabelis“
02-28 „Nevėžis-Optibet“ 16:30 „Juventus“
02-28 „Šiauliai“ 17:00 „Dzūkija“
02-28 „Žalgiris“ 17:20 „Neptūnas“

2020/21 m. Eurolyga

02-25 „Bayern“ 19:30 „Maccabi“
02-25 „Zenit“ 21:00 „Valencia“
02-25 „Olympiacos“ 21:00 CSKA
02-25 „AX Armani“ 21:45 „Chimki“
02-25 „Real“ 22:00 „Žalgiris“
02-26 „Fenerbahče“ 19:45 „Anadolu Efes“
02-26 ALBA 21:00 „Panathinaikos“
02-26 „Barcelona“ 22:00 ASVEL
02-26 „Baskonia“ 22:00 „Crvena Zvezda“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-27 Manchester City 14 : 30 West Ham United
Šeš 02-27 West Bromwich … 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-27 Leeds United 19 : 30 Aston Villa
Šeš 02-27 Newcastle United 22 : 00 Wolverhampton …
Sek 02-28 Crystal Palace 14 : 00 Fulham
Sek 02-28 Leicester City 14 : 00 Arsenal
Sek 02-28 Tottenham Hotspur 16 : 00 Burnley
Sek 02-28 Chelsea 18 : 30 Manchester United
Sek 02-28 Sheffield United 21 : 15 Liverpool