Sami Khedira | AFP/Scanpix nuotr.

Sami Khedira | AFP/Scanpix nuotr.

Nors iki perėjimų lango užsidarymo liko vos mėnuo, Madrido „Real“ komandoje gali įvykti netikėtų permainų. Ispanijos spauda skelbia, kad „karališkasis“ klubas yra pasirengęs atsisakyti Sami Khediros paslaugų ir jo vietą užleisti „Sevilla“ ekipos nariui Geoffrey Kondogbia.

Pranešama, jog naujasis Ispanijos sostinės komandos strategas Carlo Ancelotti vokiečiui vietos savo planuose neatrado, todėl bus siekiama futbolininkui surasti kitą klubą, kuriame galėtų tobulėti.

Tiesa, „Real“ klubas sutiktų 26 metų saugą parduoti tik tuo atveju, jei kuri nors komanda sutiktų už pastarąjį pakloti nemenką 18 mln. eurų išpirką. Pagrindinis kandidatas įsigyti buvusį „Stuttgart“ narį – ambicingoji „Monaco“ ekipa.

Savo ruožtu „Sevilla“ už 20-metį G.Kondogbia ketina prašyti kiek kuklesnės – 12 mln. eurų išpirkos. Jei Madrido komandai pavyktų parduoti Vokietijos rinktinės narį, prancūzas veikiausiai būtų jau viena koja „karališkajame“ klube.

Geoffrey Kondogbia | AP/Scanpix nuotr.
Geoffrey Kondogbia | AP/Scanpix nuotr.

Praėjusį sezoną G.Kondogbia, vilkėdamas „Sevilla“ komandos marškinėlius, sužaidė 37 rungtynes ir įmušė vieną įvartį.

Tuo tarpu S.Khedira Madrido klube atliko 44 pasirodymus ir įmušė keturis įvarčius. Futbolininkas taip pat atliko penkis rezultatyvius perdavimus.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų