Varžybų akimirka | „Žaliojo lanko" nuotr.

Varžybų akimirka | „Žaliojo lanko" nuotr.

Savaitgalį Alytuje vyko „Best in Lithuania“ šaudymo iš lanko varžybos. Jose netrūko atkaklios kovos, naujų šalies rekordų, o patenkinti liko visi – tiek dalyviai, tiek organizatoriai.

Šias pirmą kartą surengtas varžybas suorganizavo 2012 metais savo veiklą pradėjęs „Žaliojo lanko“ klubas. Vienas klubo įkūrėjų ir vadovas Ugnius Timinskas teigė, kad varžybos buvo sėkmingos, nes pavyko surasti keletą rėmėjų bei suorganizuoti gerą renginį.

Sportininkai ir svečiai turėjo galimybę ne tik varžytis paprastų ir ilgų lankų grupėse, bet ir dalyvauti papildomose pramogose bei pasivaišinti šašlykais.

„Nugalėtojai gavo unikalius Agnės Miliauskaitės-Tulabienės rankų darbo prizus. Norėjome, kad varžybos būtų įsimintinos, nes mūsų planuose yra kur kas didesni renginiai. Ateityje ketiname kviestis ir dalyvius iš užsienio, taip pat organizuoti varžybas žiemą“, - pasakojo U.Timinskas.

Pasaulyje populiariausi yra skriemuliniai ir olimpiniai lankai, o kai kuriose varžybose varžosi tūkstančiai dalyvių. U.Timinskas sako, kad Alytuje atsiras ir šių lankų varžybos:

„Tam reikia dar daug darbo, geresnių sąlygų, didesnės aikštės. Bet ketiname kviesti ir skriemuliniais bei olimpiniais lankais šaudančius sportininkus“.

„Žaliojo lanko“ klubo tikslas – plėtoti šaudymą iš lanko. „Šaudymas iš lanko yra labai universalus užsiėmimas. Siekiame juo sudominti tiek paprastus gyventojus, tiek sportininkus. Kiekvienas gali susirasti sau tinkančią lanko rūšį. Tai puiki pramoga, kurioje gali dalyvauti bet kokio amžiaus žmogus“, - sakė U.Timinskas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.Aurum 1006 km lenktynės


Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141