Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė (viduryje) | Sportas.lt/Dominyko Genevičiaus nuotr.

Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė (viduryje) | Sportas.lt/Dominyko Genevičiaus nuotr.

Ketvirtadienį Trakuose prasidėjo dvi dienas truksiantis Baltijos šalių irklavimo čempionatas, kuriame varžomasis ne tik asmeninėse, bet ir komandinėje įskaitoje.

Pirmą dieną dalyviai varžėsi 2 km distancijoje. Suaugusių grupėje startavo ir šių metų Europos bei Universiados čempionės Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė

Nesustabdomas Lietuvos moterų duetas nesunkiai įrodė pranašumą ir tapo nugalėtojomis porinių dviviečių valčių klasėje. Visą distanciją lietuvės įveikė per 7 minutes 37,11 sekundės.

Antrą ir trečią vietas užėmė latvės – Gerda Miglava ir Marika Trumekalne (7:44.32) bei Ludmila Ivanova ir Olga Svirska (8:13.89).

Kitų suaugusių varžybų nugalėtojai ir prizininkai:

Vyrų porinė keturvietė

1. Estija 5:58.64

2. Latvija 6:08.63

3. Lietuva (A.Makūnas, M.Skridaila, A.Barkauskas, M.Juškevičius) 6:37.64

Moterų keturvietė

1. Estija 7:24.33

2. Lietuva (J.Lebaitė, E.Stulpinaitė, G.Bagočiūtė, D.Gineitytė) 8:33.09

Moterų pavienė dvivietė

1. Madare Strautmane ir Vineta Moca (Latvija) 8:06.15

2. Kadi Ainsaar ir Karmen Alnek (Estija) 8:25.21

3. Ernesta Navickaitė ir Gintarė Alaburdaitė 8:49.19

Moterų vienvietė

1. Lina Šaltytė 7:52.10

2. Eiza Gulbe (Latvija) 7:57.81

3. Ieva Adomavičūtė 8:15.28

Vyrų keturvietė

1. Lietuva (R.Balsys, Ž.Gališanskis, D.Balys, M.Ralickas) 6:19.69

2. Klaipėda (T.Vintilas, K.Bernotas, A.Valčiukas, D.Bernotas) 6:44.63

3. Latvija 6:59.33

Vyrų pavienė dvivietė

1. Martynas Mickus ir Petras Maciulevičius 6:51.07

2. Karlas Koppel ir Martinas Laius 7:02.71

3. Karlis Bileskalnis ir Renaras Laskas 7:08.50

Vyrų porinė dvivietė

1. Dominykas Jančionis ir Aurimas Adomavičius 6:24.60

2. Krisas Kalninis ir Gintas Zunde 6:39.58

3. Karolis Sunklodas ir Paulius Vaitkūnas 6:49.43

Vyrų vienvietė

1. Sigitas Klerauskas 7:19.54

2. Mihkelas Pari (Estija) 7:25.70

3. Vytautas Saladis 7:26.76

Moterų porinė keturvietė

1. Latvija 7:40.85

2. Lietuva (I.Petrauskaitė, J.Mikailaitė, J.Lukšaitė, M.Medelinskaitė) 7:51.33

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

10-26 „Pieno žvaigždės“ 16:30 „Neptūnas“
10-26 „Juventus“ 17:00 „Nevėžis“
10-26 „Rytas“ 17:00 „Šiauliai“
10-27 „Lietkabelis“ 17:00 „Sintek-Dzūkija“
10-27 „Žalgiris“ 17:20 „CBET“




Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 10-26 Riteriai 13 : 00 Panevėžys
Šeš 10-26 Atlantas 13 : 00 Palanga
Šeš 10-26 Sūduva 13 : 00 Žalgiris
Šeš 10-26 Kauno Žalgiris 13 : 00 Stumbras