„Rytas“
IV kėlinys, 10 min.
81
:
77
Atsinaujins po sek
SIG
Plaukimas | RIA Novosti/Scanpix nuotr.

Plaukimas | RIA Novosti/Scanpix nuotr.

Antradienį Europos jaunimo olimpiniame festivalyje kovą sėkmingai pradėjo Lietuvos plaukikas Paulius Grigaliūnas.

Lietuvis sėkmingai įveikė 100 m plaukimo krūtine atranką, o pusfinalyje antradienį vakare užėmė ketvirtą vietą ir pateko į finalą. Lietuvio laikas pusfinalyje – 1 minutė 4,46 sekundės.

Greičiau už lietuvį plaukė tik rusas Antonas Čupkovas (1:02.57), prancūzas Jeanas Dencausse (1:03.46) ir britas Charlie Attwoodas (1:03.51).

Kitiems lietuviams antradienį nepavyko įveikti atrankos etapo.

Kitų lietuvių antradienį užimtos vietos:

200 m laisvu stiliumi, vaikinai

21. Matas Lataitis 1:57.92

100 m laisvu stiliumi, merginos

25. Beatričė Kanapienytė 1:02.65

100 m peteliške, vaikinai

22. Arturas Kudelko 1:00.11

200 m peteliške, merginos

12. Bena Sarapaitė 2:33.68

400 m kompleksiniu būdu

21. Sara Aškinytė 5:43.55

100 m krūtine, merginos

20. Greta Pleikytė 1:08.27

Estafetė 4 po 100 m laisvu stiliumi, vaikinai

20. Lietuva (V.Vaišvilas, J.Mackonis, P.Grigaliūnas, M.Lataitis) 3:38.93

Estafetė 4 po 100 m laisvu stiliumi, merginos

10. Lietuva (A.Seleikaitė, B.Sarapaitė, G.Pleikytė, B.Kanapienytė) 4:08.46

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

01-27 „Juventus“ 18:30 „Pieno žvaigždės“
01-30 „Rytas“ 17:20 „Lietkabelis“

2020/21 m. Eurolyga

01-27 ALBA 21:00 CSKA
01-27 ASVEL 21:45 „Baskonia“
01-27 „Valencia“ 22:00 „Žalgiris“
01-27 „Real“ 22:00 „Panathinaikos“
01-28 „Olympiacos“ 21:00 „Barcelona“
01-28 „Chimki“ 21:00 „Fenerbahče“
01-28 „Maccabi“ 21:05 „Anadolu Efes“
01-28 „AX Armani“ 21:45 „Zenit“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Ant 01-26 Crystal Palace 20 : 00 West Ham United
Ant 01-26 Newcastle United 20 : 00 Leeds United
Ant 01-26 West Bromwich … 22 : 15 Manchester City
Ant 01-26 Southampton 22 : 15 Arsenal
Tre 01-27 Burnley 20 : 00 Aston Villa
Tre 01-27 Chelsea 20 : 00 Wolverhampton …
Tre 01-27 Brighton & Hov… 21 : 30 Fulham
Tre 01-27 Everton 22 : 15 Leicester City
Tre 01-27 Manchester United 22 : 15 Sheffield United