Saulius Ritter | Sportas.lt/Dominyko Genevičiaus nuotr.

Saulius Ritter | Sportas.lt/Dominyko Genevičiaus nuotr.

Šveicarijoje tęsiasi pasaulio irklavimo taurės varžybų trečiasis etapas, kuriame dalyvauja visi pajėgiausi Lietuvos sportininkai.

Šeštadienį vyksta paskutiniai paguodos plaukimai ir pusfinaliai, kuriuose bus kovojama dėl teisės sekmadienį startuoti finale.

Sėkmingai paguodos plaukime pasirodė šiame etape kartu plaukiantys Saulius Ritter ir Mindaugas Griškonis. Pirmajame plaukime lietuviai finišavo per 6 minutes 13,23 sekundes ir užėmė pirmą vietą bei pelnė kelialapį į A finalą.

Antrą vietą užėmėi italai Francesco Fossi ir Romano Battistti (6:15.48).



Tik B finale sekmadienį varžysis vienvietę valtį irkluojantis Rolandas Maščinskas, kuris antrajame pusfinalyje finišavo per 6 mninutes 57,27 sekundės ir užėmė ketvirtą vietą.

Pirmas tris vietas ir kelialapius į A finalą pelnė čekas Ondrejus Synekas (6:47.27), britas Alanas Campbellas (6:47.62) ir bulgaras Giorgi Božilovas (6:56.27).



Tarp moterų antrajame pusfinalyje paskutinė, šešta, finišavo Lina Šaltytė (7:38.59), kuri taip pat varžysis tik B finale.

Geriausią rezultatą antrajame pusfinalyje parodė australė Kim Crow (7:22.95).



Lengviausiu keliu į finalą pateko Lietuvos porinė moterų dvivietė Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė, kurios dar penktadienį laimėjo atrankos plaukimą ir gavo  tiesioginį kelialapį į finalą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

10-26 „Pieno žvaigždės“ 16:30 „Neptūnas“
10-26 „Juventus“ 17:00 „Nevėžis“
10-26 „Rytas“ 17:00 „Šiauliai“
10-27 „Lietkabelis“ 17:00 „Sintek-Dzūkija“
10-27 „Žalgiris“ 17:20 „CBET“




Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 10-26 Riteriai 13 : 00 Panevėžys
Šeš 10-26 Atlantas 13 : 00 Palanga
Šeš 10-26 Sūduva 13 : 00 Žalgiris
Šeš 10-26 Kauno Žalgiris 13 : 00 Stumbras