Christianas Horneris | lapresse/Scanpix nuotr.

Christianas Horneris | lapresse/Scanpix nuotr.

„Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris pareiškė manantis, kad likęs šių metų „Formulės 1“ sezonas bus toks pat neprognozuojamas, kaip ir praėjusios keturios čempionato lenktynės.

Keturiuose čempionato etapuose kol kas pergales šventė keturių skirtingų komandų atstovai. Praėjusiame čempionato etape Bahreine pergalę iškovojo „Red Bull“ pilotas Sebastianas Vettelis, tačiau komandos vadovas C.Horneris teigia, kad ši pergalė nerodo, kad „Red Bull“ nuo šiol dominuos čempionate ir pridūrė, jog visas 2012 metų sezonas bus nenuspėjamas.

„Manau, kad šį sezoną komandų laukia daug pakilimų ir nuopolių. Tai priklausys nuo skirtingų trasų. Vienose lenktynėse galėsime laimėti, o kitose tiesiog stengsimės surinkti kuo daugiau taškų“, - teigė C.Horneris.

„Esu tikras, kad likusiose šešiolikoje čempionato lenktynių mes pamatysime daug netikėtumų. Prognozuoti Bahreino GP rezultatus po nesėkmingo pasirodymo Kinijoje taip pat buvo sudėtinga.“

C.Horneris dar pridūrė, kad jis nustebo dėl to, jog „Red Bull“ pirmauja tiek asmeninėje, tiek konstruktorių įskaitoje. Tai, jo nuomone, parodo, kad šiemet pastovumas yra labai svarbus.

„Mes buvome pastovūs ir iškovojome taškų visose lenktynėse. Markas Webberis keturis kartus finišavo ketvirtoje vietoje, o S.Vettelis yra finišavęs pirmoje, antroje, penktoje ir vienuoliktoje vietose.“

„Dėl to mes pirmaujame čempionate tiek asmeninėje, tiek konstruktorių įskaitoje. Po pirmųjų čempionato lenktynių to tikrai negalėjome tikėtis. Tai parodo, kad tiesiog turime susikoncentruoti ties komandiniu darbu.“

„Bahreine labai progresavome. Prieš atvykdami į Bahreiną manėme, kad ši trasa visiškai neatskleis stipriųjų mūsų bolido pusių, tačiau įvyko priešingai. Dabar galėsime šiek tiek patobulinti bolidą bandymų Mugello trasoje metu. Peržiūrėsime pirmųjų ketverių lenktynių duomenis ir pamatysime, ką per jas išmokome“, - teigė C.Horneris.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.