Plaukimas | RIA Novosti/Scanpix nuotr.

Plaukimas | RIA Novosti/Scanpix nuotr.

Poznanėje (Lenkija) tęsiasi Europos jaunimo (17-18 metų vaikinai ir 15-16 metų merginos) plaukimo čempionatas, kuriame sėkmingai dalyvauja Lietuvos atstovai.

Lietuvos delegacijoje jau yra du medaliai – sidabro apdovanojimus pelnė Danas Rapšys (100 m nugara) ir Ugnė Mažutaitytė (200 m nugara).

Penktadienį vykusiuose plaukimuose D.Rapšys pusfinalyje aplenkė visus varžovus, P.Strazdas užėmė aukštą ketvirtą vietą, o U.Mažutaitytė tenkinosi 13-a vieta.



Į 50 m plaukimo nugara finalą nepavyko patekti U.Mažutaitytei. Lietuvė pusfinalyje distanciją įveikė per 30,11 sekundės ir savo plaukime finišavo septinta, o galutinėje įskaitoje užėmė 13-ą vietą.

Greičiausiai pusfinalyje plaukė vokietė Laura Riedemann (28,56 sek.).



200 m plaukimo nugara rungtyje sau lygių ir toliau neturi Danas Rapšys. Šįkart lietuvis užtikrintai laimėjo pusfinalį (1:59.66) ir pateko į finalą.

Antrą rezultatą pasiekė rusas Grigorijus Tarasevičius (2:00.57).



Aukštą ketvirtą vietą šiame čempionate užėmė Povilas Strazdas, kuris 200 m kompleksiniu stiliumi nuplaukė per 2 minutes 3,36 sekundes.

Lietuvį aplenkė tik prizininkais tapę rusas Semenas Makovičius (1:59.94, naujas čempionatų rekordas) ir britai Maxas Litchfieldas (2:02.13) bei Markas Szaranekas (2:02.49).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

01-24 „Neptūnas“ 17:00 „Cbet“
01-24 „Žalgiris“ 17:20 „Nevėžis-Optibet“
01-27 „Juventus“ 18:30 „Pieno žvaigždės“

2020/21 m. Eurolyga

01-26 „Anadolu Efes“ 19:30 „Crvena Zvezda“
01-26 „Fenerbahče“ 19:45 „Maccabi“
01-26 „Chimki“ 21:00 „Bayern“
01-26 „AX Armani“ 21:45 „Olympiacos“
01-26 „Barcelona“ 22:00 „Zenit“
01-27 ALBA 21:00 CSKA
01-27 ASVEL 21:45 „Baskonia“
01-27 „Valencia“ 22:00 „Žalgiris“
01-27 „Real“ 22:00 „Panathinaikos“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Ant 01-26 Crystal Palace 20 : 00 West Ham United
Ant 01-26 Newcastle United 20 : 00 Leeds United
Ant 01-26 West Bromwich … 22 : 15 Manchester City
Ant 01-26 Southampton 22 : 15 Arsenal
Tre 01-27 Burnley 20 : 00 Aston Villa
Tre 01-27 Chelsea 20 : 00 Wolverhampton …
Tre 01-27 Brighton & Hov… 21 : 30 Fulham
Tre 01-27 Everton 22 : 15 Leicester City
Tre 01-27 Manchester United 22 : 15 Sheffield United