Plaukimas | RIA Novosti/Scanpix nuotr.

Plaukimas | RIA Novosti/Scanpix nuotr.

Penktadienį Poznanėje (Lenkija) tęsiasi Europos jaunimo (15-16 metų merginos ir 17-18 metų vaikinai) plaukimo čempionatas, kuriame puikius rezultatus demonstruoja Lietuvos atstovai.

Įspūdingai šiame čempionate kovoja Danas Rapšys. Lietuvis 200 m plaukimo nugara atrankoje distanciją įveikė per 2 minutes 1,64 sekundės ir ne tik laimėjo penktą plaukimą, bet ir pasiekė geriausią rezultatą tarp visų 31-o dalyvio.

Antrą rezultatą kvalifikacijoje pasiekė rusas Grigorijus Tarasevičius (2:02.18).



Į merginų 50 m plaukimo nugara pusfinalį pateko Ugnė Mažutaitytė (30,40 sek.), kuri penktajame atrankos plaukime liko penkta, o bendroje įskaitoje tarp 41-os dalyvės pasiekė 16-ą rezultatą.

Greičiausiai kvalifikacijoje plaukė rusė Darija Ustinova (28,99 sek.).



Į vaikinų 50 m plaukimo krūtine pusfinalį nepateko Mantas Auruškevičius. Lietuvos plaukikas distanciją įveikė per 29,92 sek. ir užėmė 31-ą vietą tarp 48-ių startavusių.

Geriausią laiką atrankoje pasiekė švedas Johannesas Skagiusas (27,62).



Priminsime, jog šiame čempionate lietuviai jau iškovojo du medalius – sidabro apdovanojimus pelnė D.Rapšys (100 m nugara) ir U.Mažutaitytė (200 m nugara).

Šeštadienį šiame čempionate startuos ir Londono olimpinių žaidynių čempionė Rūta Meilutytė.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

01-20 „Lietkabelis“ 18:15 „Nevėžis-Optibet“
01-20 „Cbet“ 18:30 „Juventus“
01-20 „Rytas“ 19:00 „Neptūnas“
01-22 „Dzūkija“ 18:30 „Lietkabelis“

2020/21 m. Eurolyga

01-19 ASVEL 21:45 „Olympiacos“
01-21 „Panathinaikos“ 21:00 „Chimki“
01-21 „Zenit“ 21:00 „Anadolu Efes“
01-21 „Maccabi“ 21:05 „Real“
01-21 ASVEL 21:45 „Valencia“
01-21 „AX Armani“ 21:45 „Bayern“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Ant 01-19 West Ham United 20 : 00 West Bromwich …
Ant 01-19 Leicester City 22 : 15 Chelsea
Tre 01-20 Leeds United 02 : 00 Southampton
Tre 01-20 Manchester City 20 : 00 Aston Villa
Tre 01-20 Fulham 22 : 15 Manchester United