Jose Maria Callejonas | sscnapoli.it nuotr.

Jose Maria Callejonas | sscnapoli.it nuotr.


„Napoli“ klubas pranešė, kad jie iš Madrido „Real“ klubo įsigijo krašto puolėją Jose Maria Callejoną ir su juo pasirašė ketverių metų sutartį.


Tiksli perėjimo suma pranešta nebuvo, bet manoma, kad ispanas „Napoli“ klubui kainavo apie 10 milijonų eurų. Pats J.M.Callejonas „Napoli“ klube per sezoną turėtų uždirbti 3,5 milijono eurų.


„Napoli“ klubas su J.M.Callejonu buvo siejamas jau ilgą laiką. Šio futbolininko asmeniškai pageidavo naujasis klubo treneris Rafaelis Benitezas


Taigi „Napoli“ klubas jau antradienį pranešė, kad J.M.Callejonas atvyko į Neapolį, o trečiadienį ryte jam bus tikrinama sveikata. Futbolininkas sėkmingai perėjo medicininę, tačiau tik ketvirtadienį ispanas padėjo parašą ant „Napoli“ pateiktos sutarties.


26-erių metų futbolininkas į „Real“ klubą sugrįžo 2011 metais. Per šį laikotarpį J.M.Callejonas sužaidė 76 rungtynes ir pelnė 20 įvarčių. Praėjusiame sezone puolėjas Ispanijos lygos varžybose pasirodė 30 kartų, bet per juos įmušė vos 3 įvarčius.
Victoras Wanyama (deš.) | saintsfc.co.uk nuotr.

Victoras Wanyama (deš.) | saintsfc.co.uk nuotr.

„Southampton“ klubas pranešė, kad jie už neatskleistą sumą iš Glazgo „Celtic“ klubo įsigijo puikiai vertinamą saugą Victorą Wanyama ir su juo pasirašė ketverių metų sutartį.


Nors tiksli perėjimo suma nėra žinoma, tačiau manoma, kad „Southampton“ už 22-ejų metų Kenijos rinktinės saugą nepagailėjo rekordinės klubo sumos – 12,5 milijono svarų sterlingų.


Į „Celtic“ klubą V.Wanyama atvyko 2011 metų vasarą iš Belgijos „Beerschot“ ekipos. Tada Škotijos klubas už saugą sumokėjo tik 900 tūkstančių svarų sterlingų. Glazge afrikietis atsiskleidė tiesiog puikiai. Jis per du metus sužaidė 61 mačą ir pelnė 10 įvarčių. Futbolininkas buvo išrinktas geriausiuoju praėjusio sezono jaunuoju Škotijos „Premier“ lygos futbolininku.


Puikus V.Wanyama žaidimas patraukė ne vieno Anglijos „Premier“ lygos klubo dėmesį, tačiau „Southampton“ ekipa po ilgos kovos sugebėjo įsigyti šį saugą. Jis tapo antruoju komandos naujoku, kadangi kiek anksčiau klubą papildė „Lyno“ gynėjas Dejanas Lovrenas.


Škotijoje afrikietis du kartus laimėjo lygą bei praėjusiame sezone iškovojo ir Škotijos taurę. Taigi V.Wanyama norėjo naujo iššūkio, todėl nusprendė persikelti į Angliją.


„Jaučiuosi puikiai ir esu labai laimingas. Pagaliau viskas baigta ir aš atvykau į „Southampton“. Turėjau ir kitų pasiūlymų, tačiau „Southampton“ yra labai ambicingas klubas, todėl aš jį ir pasirinkau. Šiame klube yra daug puikių žaidėjų, todėl aš dabar noriu sunkiai treniruotis ir užsitikrinti vietą startinėje sudėtyje. Visada svajojau žaisti „Premier“ lygoje ir esu labai laimingas, kad tą darysiu su „Southampton“ klubu“, - kalbėjo V.Wanyama.


Tuo metu „Southampton“ treneris Mauricio Pochettino pridūrė: „Esu labai patenkintas, kad įsigijome Victorą. Jis yra vienas didžiausių talentų ir jam mūsų klube vietos tikrai yra. Galiu pabrėžti, kad šis sandėris galėjo baigtis ir greičiau, bet mes viską darėme sau priimtinu būdu. Dėl to buvo laimingas ir „Celtic“ klubas ir pats žaidėjas. Victoras puikiai žaidė ir Čempionų lygoje, todėl tai, kad jis pasirinko „Southampton“, parodo, jog mes esame ambicingas klubas. Manau, kad jis bus puikus pirkinys“.


Vegardas Forrenas | Reuters/Scanpix nuotr.

Vegardas Forrenas | Reuters/Scanpix nuotr.

„Southampton“ taip pat pranešė, kad jų gynėjas Vegardas Forrenas po pusės metų palieka klubą ir grįžta į „Molde“ ekipą.


25-erių metų gynėjas į „Southampton“ atvyko sausio mėnesį už 3,5 milijono svarų sterlingų. Visgi gynėjas nesužavėjo trenerio M.Pochettino ir nesužaidė nei vieno mačo. Taigi klubas nusprendė jį atgal parduoti „Molde“ ekipai, kuri, kaip pranešama, sumokėjo kiek mažesnę sumą nei buvo gavę už V.Forreną.
Angelo Ogbonna (kair.) | juventus.com nuotr.

Angelo Ogbonna (kair.) | juventus.com nuotr.

Tuo metu Turino „Juventus“ klubas pranešė, kad jie iš savo kaimynų „Torino“ įsigijo Italijos rinktinės gynėją Angelo Ogbonna, kuris su „Juventus“ pasirašė penkerių metų sutartį.


„Juventus“ pranešė, kad A.Ogbonna jiems kainavo 13 milijonų eurų, tačiau ši suma dėl įvairių priedų gali padidėti dar 2 milijonais eurų.


25-erių metų gynėjas jau ne pirmus metus puikiai žaidžia „Torino“ klube. Jis buvo nuolatos kviečiamas į Italijos rinktinę, todėl futbolininku ilgą laiką domėjosi nemažai Europos klubų.


Šią vasarą didžiausią dėmesį A.Ogbonnai rodė „Juventus“ ir „Napoli“ klubai. Visgi kovą dėl jo laimėjo „Senoji Senjora“, kuri jau šiandien ryte pranešė, kad gynėjas atvyko į klubą atlikti medicininės patikros.


Ją gynėjas perėjo be nesklandumų ir tapo oficialiu „Juventus“ komandos nariu. Priminsime, kad „Juve“ šią vasarą įsigijo ir du puolėjus – Carlosą Tevezą bei Fernando Llorente.
Harisas Seferovičius | AFP/Scanpix nuotr.

Harisas Seferovičius | AFP/Scanpix nuotr.

San Sebastiano „Real Sociedad“ klubas pranešė, kad jie iš „Fiorentina“ klubo įsigijo Šveicarijos rinktinės narį Harisą Seferovičių. Manoma, kad „Sociedad“ už šveicarą sumokėjo 3 milijonus eurų.


21-erių metų puolėjas šiandien sėkmingai „Sociedad“ klube perėjo medicininę patikrą ir su Ispanijos klubu pasirašė ketverių metų sutartį.


„Real Sociedad“ pranešime buvo rašoma: „Klubas pasiekė susitarimą su „Fiorentina“ ir įsigijo puolėją Harisą Seferovičių. Šveicarijos rinktinės futbolininkas pasirašė sutartį iki 2017 metų birželio 30 dienos. Seferovičius dabar grįš į savo gimtinę, kad sutvarkytų asmeninius reikalus, o oficialiai jis bus pristatytas kitos savaitės pradžioje“.


H.Seferovičius tapo antruoju „Real Sociedad“ vasaros pirkiniu. Kiek anksčiau klubas iš „Roma“ ekipos pasiskolino gynėją Jose Angelį.


Į „Fiorentina“ klubą H.Seferovičius atvyko 2010 metais iš „Grasshoppers“ ekipos. Visgi Florencijoje puolėjas nepritapo ir buvo skolinamas „Neuchatel Xamax“, „Lecce“ ir „Novara“ klubams.
Tinas Jedvaj | asroma.it nuotr.

Tinas Jedvaj | asroma.it nuotr.

„Roma“ klubas pranešė, kad jie iš Zagrebo „Dinamo“ klubo įsigijo perspektyvų gynėją Tiną Jedvaj už kurį sumokėjo 5 milijonus eurų.


17-metis kroatas buvo intensyviai siejamas su Londono „Tottenham“ klubu, tačiau „Roma“ sugebėjo juos nukonkuruoti ir įsigijo perspektyvųjį futbolininką, kuris yra lyginamas su legendiniu Paolo Maldini.


„Roma“ atskleidė, kad T.Jedvaj su klubu pasirašė trejų metų sutartį. Tai reiškia, kad kroatas Italijos sostinėje žais bent jau iki 2016 metų vasaros.


T.Jedvaj jau du kartus gynė Kroatijos U-19 rinktinės garbę. „Dinamo“ komandoje gynėjas debiutavo šiais metais ir spėjo sužaisti net 13 lygos rungtynių.
Vinicius de Freitas Ribeiro | twitter.com nuotr.

Vinicius de Freitas Ribeiro | twitter.com nuotr.

Romos „Lazio“ klubas taip pat įsigijo perspektyvų futbolininką. „Lazio“ gretas papildė 20-metis brazilas Vinicius de Freitas Ribeiro.


Gynybos centre arba kairiajame krašte galintis žaisti brazilas į „Lazio“ atvyko nemokamai, kadangi jo sutartis su „Cruzeiro“ pasibaigė galioti ir jis tapo laisvuoju agentu.


„Lazio“ savo oficialiame puslapyje pranešė tik apie žaidėjo atvykimą ir jokių kontraktų detalių neatskleidė.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų