Stephanas El Shaarawy | REUTERS/Scanpix nuotr.

Stephanas El Shaarawy | REUTERS/Scanpix nuotr.

Paskutiniu metu „Milan“ klubo puolėjas Stephanas El Shaarawy buvo siejamas su įvairiais Europos klubais, tačiau „Milan“ klubas vakar pareiškė, kad žaidėjas yra neparduodamas.

Anksčiau klubo viceprezidentas Adriano Galliani užsiminė, kad „Mažasis Faraonas“ už tam tikrą sumą gali būt parduotas. Tačiau vakar jis susitiko su pačiu futbolininku ir po pokalbio su juo „Milan“ paskelbė, kad S.El Shaarawy yra išbraukiamas iš parduodamų žaidėjų sąrašo.

„Susitikimas tarp Adriano Galliani ir Stephano EL Shaarawy bei jo agento įvyko sėkmingai. Stephanas, kuris visada buvo „Milan“ fanas, išreiškė savo norą ir toliau ginti „Rossoneri“ spalvas“, - rašoma klubo pranešime.

„Buvo nuspręsta, kad „Milan“ ir El Shaarawy keliai tikrai neišsiskirs ir futbolininkas liks klube. Visi pasiūlymai už jį bus atmesti“, - užbaigtas klubo pranešimas.

Pats 20-metis italas savo „Twitter“ profilyje parašė: „Niekada neabejojau, kad liksiu „Milan“ klube. Forza Milan!”.

Priminsime, kad puolėjas, kuris praėjusiame sezone įmušė 16 lygos įvarčių, buvo siejamas su tokiais klubais kaip Londono „Chelsea“, Paryžiaus „Saint-Germain“ ir „Manchester City“. S.El Shaarawy su „Milan“ turi sutartį iki 2018 metų vasaros.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų