Carlosas Tevezas | LaPresse/Scanpix nuotr.

Carlosas Tevezas | LaPresse/Scanpix nuotr.

Šiandien po pietų Turino „Juventus“ klubas pristatė savo naująjį pirkinį Carlosą Tevezą. Priminsime, kad argentinietis į Turiną persikėlė už 9 milijonus eurų ir su klubu pasirašė trejų metų sutartį.

C.Tevezas „Juventus“ klube vilkės 10 numeriu pažymėtus marškinėlius, kuriuos paskutinį kartą turėjo Alessandro Del Piero. Argentinietis supranta kokia didelė atsakomybė bus, vilkint 10 numeriu marškinėlius.

„Atsakomybė vilkint 10 numerio marškinėlius yra milžiniška. „Boca Juniors“ klube 10 numerį aš perėmiau iš Diego Maradona, todėl suprantu, ką tai reiškia. Aš gerbiu šį numerį ir man tai yra rimtas iššūkis. Aš gerbiu Del Piero, kuris yra šio klubo simbolis. Jis yra puikus žaidėjas“, - spaudos konferencijoje kalbėjo C.Tevezas.

C.Tevezas atskleidė, kad juo domėjosi ir „Milan“ ekipa, tačiau puolėjas tikina, kad „Juventus“ klubas jo norėjau labiau už kitus.

„Su „Milan“ viceprezidentu Adriano Galliani esu susitikęs du ar tris kartus. Tačiau paskutiniu metu mes susitikę nebuvome ir aš jį paskutinį kartą mačiau praėjusiais metais“.

„Pasirinkau „Juventus“, nes visada svajojau žaisti Italijoje, o „Juventus“ buvo vienintelis klubas, kuris tikrai norėjo manęs. Šio klubo propaguojamas futbolas yra vienas gražiausių pasaulyje“, - tęsė puolėjas.

„Dėkoju „Juventus“ klubui už sunkų darbą bandant įsigyti mane. Taip pat dėkoju „Man City“ klubui už drauge praleistus metus. „Juventus“ yra puikus klubas ir tai yra pirma priežastis dėl ko aš nusprendžiau persikelti čia“.

„Šį sprendimą priėmiau tikrai ne per paskutines kelias dienas. „Juventus“ su manimi susisiekė jau 2011 metais. Žinojau, kad vieną dieną atvyksiu čia ir esu laimingas, kad taip atsitiko“.

„Kokioje aikštės vietoje žaisiu dar nežinau ir tai nuspręs treneris Antonio Conte. Su juo kol kas dar nekalbėjau. Žinau, kad šiai komandai galiu suteikti patirties ir kokybės. Prižadu fanams, kad atiduosiu visas jėgas, kad tik laimėtume rungtynes“, - užbaigė C.Tevezas.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų