Fernando Alonso | lapresse/Scanpix nuotr.

Fernando Alonso | lapresse/Scanpix nuotr.

„Ferrari“ ekipos pilotas Fernando Alonso teigia esantis nustebęs, kad po keturių čempionato lenktynių nuo čempionato lyderio jis atsilieka tik dešimt taškų.

F.Alonso nugalėjo Malaizijos GP lenktynėse, tačiau šios sėkmės jis šių metų „Ferrari“ bolidu nesugebėjo pakartoti kitose čempionato lenktynėse. Bahreino GP lenktynėse F.Alonso finišavo septintoje vietoje, beveik visą minutę atsilikęs nuo lenktynių nugalėtojo Sebastiano Vettelio.

Ispanas teigia, kad po tokio sunkaus sezono starto šiuo metu nuo čempionato lyderio atsilikti tik dešimt taškų yra neįtikėtina.

„Po keturių lenktynių nuo čempionato lyderio atsilikti tik dešimt taškų yra tiesiog neįtikėtina. Tai mums yra dovana. Mes be abejonės priimsime šią dovaną, tačiau bolidas vis dar nėra greitas, todėl turime patobulėti jau kitose lenktynėse Barselonoje“, - teigė F.Alonso.

„Po šio savaitgalio jaučiuosi dvejopai. Iš vienos pusės, finišavome prieš abu „McLaren“ pilotus. To mes tikrai nesitikėjome po vakar dienos (04.21) kvalifikacijos. Iš kitos pusės, nuo lenktynių nugalėtojo atsilikome 57 sekundes. Turime išsiaiškinti, kodėl likome taip toli, jei ateityje norime kovoti dėl podiumų.“

„Ferrari“ pilotas lenktynių metu iš trasos buvo išstumtas „Mercedes“ lenktynininko Nico Rosbergo. Teisėjai po lenktynių žada svarstyti šį incidentą. F.Alonso teigia, kad jis sutiks su bet kokiu teisėjų sprendimu.

„Pažiūrėsime, ką pasakys teisėjai. Aš tiesiog stengiausi aplenkti Nico ir išlėkiau iš trasos. Tai nėra didelė problema, nes už trasos ribų yra didelės saugumo zonos. Turime peržiūrėti vaizdo įrašą ir nuspręsti teisingai.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.