Carlosas Tevezas (kair.) ir klubo prezidentas Andrea Agnelli | LaPresse/Scanpix nuotr.

Carlosas Tevezas (kair.) ir klubo prezidentas Andrea Agnelli | LaPresse/Scanpix nuotr.

Turino „Juventus“ klubas trečiadienio vakarą pranešė, kad jie įsigijo „Manchester City“ puolėją Carlosą Tevezą ir su juo pasirašė trejų metų sutartį.

„Juventus“ pranešė, kad už 29-erių metų puolėją jie sumokėjo 9 milijonus eurų. Tiesa, ši suma dėl įvairių papildomų sąlygų, tokių kaip patekimas į Čempionų lygą ar triumfas „Serie A“ čempionate, gali išaugti iki 15 milijonų eurų.

C.Tevezas su „Juventus“ klubu buvo siejamas jau ilgą laiką. Argentinietis į Turiną išvyko šiandien ryte, o vakare jis jau pasiekė susitarimą dėl sutarties detalių. Rytoj futbolininkui bus galutinai patikrinta sveikata, o 11.30 vietos laiku jis bus pristatytas spaudos konferencijoje.

C.Tevezas „Juventus“ klube vilkės legendinius, 10 numeriu pažymėtus, marškinėlius. Juos paskutinį kartą dėvėjo klubo legenda Alessandro Del Piero. Būtent dėl pasirinkto C.Tevezo numerio, nemažai klubo fanų liko nepatenkinti.

C.Tevezas, kuriuo domėjosi ir „Milan“ klubas, spėjo duoti ir trumpą interviu: „Esu labai laimingas, kad tapau „Juventus“ nariu. „Juventus“ manęs norėjo labiau nei „Milan“. Visą kitką pasakysiu per spaudos konferenciją“.

Buvęs „Boca Juniors“ puolėjas Italijoje žais pirmą kartą. Prieš tai argentinietis septynis metus rungtyniavo Anglijoje. Ten jis atstovavo „West Ham“, „Manchester United“ ir „Manchester City“ klubams.

C.Tevezas „Man City“ klube žaidė nuo 2009 metų vasaros. Per tą laiką puolėjas iš viso aikštėje pasirodė 138 kartus ir per juos įmušė 73 įvarčius. Visgi „Man City“ siekė šią vasarą parduoti C.Tevezą, nes jo sutartis su klubu galiojo tik metus. Taip pat per tuos metus klubas C.Tevezui būtų turėjęs sumokėti net 27 milijonus svarų sterlingų. Tokius didžiulius pinigus argentinietis būtų gavęs dėl įvairių papildomų priedų, taikomų jo sutarties paskutiniuose galiojimo metuose.

Taigi pardavę C.Tevezą, „Man City“ turėtų ieškotis naujų puolėjų, kadangi dabar klube kol kas liko tik du pagrindinės sudėties puolėjai – Edinas Džeko ir Sergio Aguero.


DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų