Fredas | shakhtar.com nuotr.

Fredas | shakhtar.com nuotr.


Donecko „Šachtar“ klubas pranešė, kad jie iš „Internacional“ klubo įsigijo atakuojantį saugą Fredą (pilnas vardas: Frederico Rodriguesas de Paula Santosas) su kuriuo buvo pasirašyta penkerių metų sutartis.


„Šachtar“ atskleidė ir futbolininko perėjimo sumą. Ukrainos čempionai už 20-metį brazilą sumokėjo 15 milijonų eurų. Fredas yra „Internacional“ klubo akademijos auklėtinis. Pagrindinėje komandoje jis debiutavo praėjusiame sezone ir per tą laiką futbolininkas spėjo sužaisti 33 lygos mačus per kuriuos jis įmušė net 7 įvarčius.


„Apie „Šachtar“ klubą žinau tikrai daug – tai didelis klubas. Mačiau „Šachtar“ žaidžiantį Europoje ir jie rungtyniavo tikrai gerai. Esu laimingas, kad pasirašiau sutartį su šiuo klubu“, - kalbėjo Fredas.


„Esu atakuojantis saugas, tačiau galiu ir gintis. Esu kairiakojis, tačiau galiu žaisti ir viduryje ir dešiniajame krašte. Čia atvykau su savo mama ir esu dėl to laimingas. Noriu tapti reguliaru „Šachtar“ klubo žaidėju ir sėkmingai su ekipa pasirodyti Čempionų lygoje“, - užbaigė Fredas.


Manoma, kad šis brazilas buvo įsigytas kaip pamaina Henrikhui Mkhitaryanui, kuris yra siejamas su kitomis Europos ekipomis. Priminsime, kad be Fredo „Šachtar“ gretas šią vasarą spėjo papildyti dar du brazilai – saugas Fernando ir puolėjas Wellingtonas Nemas.
Stefanas Mitrovičius | novosti.rs nuotr.

Stefanas Mitrovičius | novosti.rs nuotr.

Lisabonos „Benfica“ klubas pranešė, kad jų gretas šią vasarą papildė jau penktasis serbas. Šį kartą į Lisaboną iš Belgijos „Kortrijk“ klubo atvyko Stefanas Mitrovičius. Perėjimo suma paviešinta nebuvo.


23 metų vidurio gynėjas su „Benfica“ pasirašė penkerių metų sutartį. Futbolininkas yra labai laimingas, kad tapo „Benfica“ klubo nariu.


„Tai didelis žingsnis mano karjeroje. Tai visam pasauliui žinomas klubas, kuris turi gilias tradicijas ir puikią istoriją. Ši ekipa žaidžia nuostabų futbolą ir yra Europos futbolo elite. Visi norėtų žaisti šioje komandoje, todėl didžiuojuosi, kad ginsiu „Benfica“ spalvas“, - kalbėjo S.Mitrovičius.


Paminėsime, kad šią vasarą „Benfica“ gretas papildė dar keturi serbai – Miralemas Sulejmani, Filipas Djuričičius, Lazaras Markovičius ir Urošas Matičius. Klube jau seniau žaidžia ir Nemanja Matičius, taigi dabar „Benfica“ turi šešis serbus.
Jedas Steeras | bbc.co.uk nuotr.

Jedas Steeras | bbc.co.uk nuotr.

Birmingemo „Aston Villa“ klubas pranešė, kad jų gretas liepos 1 dieną papildys „Norwich“ klube žaidžiantis vartininkas Jedas Steeras.


20-mečio vartininko sutartis su „Norwich“ klubu galioja būtent iki liepos 1 dienos. Tą dieną J.Steeras taps laisvuoju agentu. „Aston Villa“ jau susitarė su jaunuoju vartininku, kad jis, pasibaigus jo sutarčiai, nemokamai papildytų jų gretas.


„Aston Villa“ treneris Paulas Lambertas puikiai pažįsta šį vartininką, kadangi jis su juo dirbo „Norwich“ klube. J.Steeras, persikėlęs į „Aston Villa“ klubą, sudarys konkurenciją Bradui Guzanui, Shay‘ui Givenui ir Benji Siegristui.


„Noriu konkurencijos visose pozicijose. Jedas šią konkurenciją padidins vartininkų gretose ir tai išeis tik į naudą, kadangi visi norės pasirodyti tik geriau“, - kalbėjo P.Lambertas.


Priminsime, kad „Aston Villa“ gretas šią vasarą jau papildė gynėjai Antonio Luna ir Joresas Okore, saugas Leandro Bacuna, krašto puolėjas Aleksandaras Tonevas ir puolėjas Nicklasas Heleniusas.
Zakarya Bergdichas | AFP/Scanpix nuotr.

Zakarya Bergdichas | AFP/Scanpix nuotr.

„Real Valladolid“ klubas pranešė, kad jų gretas iš „Lens“ komandos papildė krašto gynėjas Zakarya Bergdichas, kuris su „Valladolid“ pasirašė trejų metų sutartį.


Futbolininko perėjimo suma atskleista nebuvo, tačiau Maroko rinktinės gynėjas tapo pirmuoju trenerio Juano Ignazio Martinezo vasaros pirkiniu.


24-erių metų futbolininkas „Lens“ klube žaidė nuo 2010 metų. Per tris metus gynėjas sužaidė 56 mačus ir pelnė 2 įvarčius. Maroko rinktinėje Z.Bergdichas debiutavo 2012 metais, tačiau per tą laiką jis savo šalies garbę gynė jau 11 kartų.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton