Kimi Raikkonenas, Sebastianas Vettelis | AP/Scanpix nuotr.

Kimi Raikkonenas, Sebastianas Vettelis | AP/Scanpix nuotr.

Kimi Raikkonenas tikisi, kad jis dar turės šansą iškovoti pergalę. Bahreino GP lenktynėse suomis ilgai dėl pergalės varžėsi su „Red Bull“ komandos pilotu Sebastianu Vetteliu, tačiau galiausiai jis turėjo pripažinti vokiečio pranašumą.

K.Raikkonenas ne kartą buvo priartėjęs prie S.Vettelio koviniu atstumu ir turėjo galimybę pakilti į pirmąją poziciją, tačiau vėliau jo padangos sudilo ir galiausiai suomis finišo liniją kirto antras.

Lenktynininkas pripažino, kad jis liko nusivylęs tuo, kad jam nepavyko iškovoti devynioliktosios pergalės savo karjeroje, tačiau išreiškė viltį, kad jis dar galės kovoti dėl pergalių kitose čempionato lenktynėse.

„Žinoma, kad norėjau nugalėti. Tuomet būčiau dar laimingesnis, tačiau ir dabar komanda gali džiaugtis šiuo pasiekimu ir tikėkimės, kad tokioje pozicijoje atsidursime dar ne kartą“, - teigė K.Raikkonenas.

„Šiandien pergalė nebuvo toli. Galėjau ją pelnyti, tačiau nepavyko. Kaip ir sakiau, tikiuosi, kad dar turėsime progų. Turime patobulėti keliose srityse, tada tikrai galėsime iškovoti pergalių.“

„Turėjau vieną progą aplenkti Sebastianą 36-ajame rate, tačiau ja nepasinaudojau, nes važiavau ne ta trasos puse. Vėliau mano padangos sudilo ir tai buvo viskas. Tai buvo bene vienintelė pasitaikiusi proga.“

„Manau, kad komanda nusipelnė to, ką pasiekėme šiandien. Sunkiai dirbome, tačiau šiandien aš nesu šimtu procentų patenkintas tuo, kaip susiklostė lenktynės. Nepaisant to, galiausiai galime pasidžiaugti, kad nutraukėme nesėkmingų rezultatų seriją. Tai yra svarbus žingsnis komandai“, - pridūrė K.Raikkonenas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.