Sebastianas Vettelis | AFP/Scanpix nuotr.

Sebastianas Vettelis | AFP/Scanpix nuotr.

Sebastianas Vettelis teigia, kad pergalė Bahreino GP lenktynėse nieko nepakeitė ir šių metų sezone vistiek bus labai artima kova dėl čempionų titulų.  „Red Bull“ komandos lenktynininko manymu, šių metų sezonas bus visiškai neprognozuojamas.

Pirmuosiuose čempionato etapuose „Red Bull“ pastebimai nusileido „McLaren“ ir „Mercedes“ ekipoms, tačiau Bahreine ekipa grįžo į rikiuotės priekį. Nepaisant to, S.Vettelis teigia, kad greičiausių ekipų tarpusavio jėgų balansas keisis viso sezono metu.

„Rikiuotė yra labai artima, todėl maži pakeitimai gali lemti didžiulius skirtumus. Sezoną pradėjome už „McLaren“, tačiau čia pamatėme visiškai kitokį vaizdą. Vis dėlto manau, kad jie vis dar yra greičiausi“, - teigė S.Vettelis.

„Turime atlikti viską tinkamai. Turime teisingai išnaudoti padangas, tinkamai sureguliuoti bolidą. Savaitgalio metu reikia peržiūrėti daug dalykų.“

S.Vettelis atskleidė, kad naujoji išmetamųjų vamzdžių sistema padėjo jam iškovoti pergalę Bahreine. Vis dėlto vokietis pripažino, kad nesitikėjo tokios savo sėkmės.

„Džiaugiuosi, kad man pavyko pelnyti pergalę. Nebuvome tikri, ar iš tiesų esame tokie konkurencingi. Manau, kad Kinijos GP lenktynės buvo gera pamoka, per kurią supratome visas savo silpnybes. Čia susikoncentravome ties naujaja išmetamųjų vamzdžių sistema ir žengėme didelį žingsnį į priekį.“

„Dabar aš esu tiesiog laimingas. Man nesvarbu, kas nutiks kitose lenktynėse, tik ne šiandien. Manau, kad nuo šiol galėsime spausti dar stipriau ir tikiuosi ant aukščiausio podiumo laiptelio užlipti ir kitose lenktynėse“, - teigė S.Vettelis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.