Leonidas Kuchukas | RIA Novosti/Scanpix nuotr.

Leonidas Kuchukas | RIA Novosti/Scanpix nuotr.

Maksvos „Lokomotiv“ klubas turi naują strategą. Iš savo pareigų atsistatydino Slavenas Biličius, kurį komandoje pakeitė Leonidas Kuchukas.

S.Biličius į „Lokomotiv“ klubą atvyko 2012 metų gegužės mėnesį, po to kai jis sėkmingai dirbo Kroatijos nacionalinėje rinktinėje. Visgi 44 metų strategas nepateisino savo lūkesčių ir su „Lokomotiv“ ekipa jis užėmė tik 9 vietą Rusijos „Premier“ lygoje.

Tai yra pats prasčiausias rezultatas „Lokomotiv“ klubo istorijoje nuo Sovietų Sąjungos žlugimo, tai yra nuo 1991 metų. Taigi po tokio prasto sezono S.Biličius nusprendė trauktis iš savo pareigų.

Pamainos jam „Lokomotiv“ ilgai neieškojo ir naujuoju treneriu paskyrė L.Kuchuką. Šis 53 metų treneris prieš tai dirbo Krasnodaro „Kuban“ klube, su kuriuo jis Rusijoje užėmė ketvirtą vietą ir taip pateko į UEFA Europos lygą. Prieš tai L.Kuchukas šešis metus (2004-2010) treniravo Tiraspolio „Sheriff“ klubą su kuriuo jis šešis kartus tapo Moldovos čempionu.Juanas Ignacio Martinezas | EFE/Scanpix nuotr.
Juanas Ignacio Martinezas | EFE/Scanpix nuotr.

Tuo metu Ispanijos „Valladolid“ ekipa pranešė, kad jų naujuoju treneriu yra paskirtas Juanas Ignacio Martinezas, kuris su klubu sudarė dvejų metų sutartį, su galimybe ją pratęsti dar sezonui.

J.I.Martinezas, kuris Ispanijoje vadinamas tiesiog JIM, „Valladolid“ klube pakeis Miroslavą Djukičių, kuris pasibaigus sezonui paliko klubą ir persikėlė į „Valencia“ gretas.

48 metų strategas pastaruosius sezonus sėkmingai dirbo „Levante“ klube, su kuriuo treneris buvo pasiekęs ir UEFA Europos lygą. Visgi pasibaigus šiam sezonui „Levante“ nusprendė nepratęsti sutarties su treneriu ir jis turėjo palikti ekipą. Priminsime, kad „Levante“ kiek anksčiau savo naujuoju strategu paskyrė Joaquiną Caparrosą.

Visgi JIM ilgai be be darbo nebuvo ir jo paslaugomis susidomėjo „Valladolid“ klubas, kuris praėjusiame sezone užėmė 14 vietą ir sugebėjo išlikti Ispanijos „Primera“ lygoje.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton