Federico Peluso | LaPresse/Scanpix nuotr.

Federico Peluso | LaPresse/Scanpix nuotr.


Turino „Juventus“ klubas patvirtino, kad iš Bergamo „Atalanta“ klubo pilnai įsigijo gynėją Federico Peluso, už kurį Italijos čempionai sumokėjo 4,8 milijono eurų.


29-erių metų italas į Turiną persikėlė nuomos pagrindais sausio mėnesį. Per tą laiką gynėjas iš viso aikštėje pasirodė 17 kartų ir įmušė 1 įvartį. To užteko, kad „Juventus“ pasinaudotų galimybe pilnai išpirkti gynėjo sutartį, kuri galios ateinančius keturis metus.


„Juventus“ gali pranešti, kad klubas pasinaudojo galimybe ir išpirko Federico Peluso sutartį iš „Atalanta“ klubo. 4,8 milijono eurų suma bus sumokėta per dvejus metus. Žaidėjo sutartis su klubu galios iki 2017 metų birželio 30 dienos“, - rašoma „Juventus“ pranešime.


„Lazio“ akademijos auklėtinis „Atalanta“ klube žaidė nuo 2009 metų. Per tą laiką gynėjas sužaidė 109 lygos mačus. 2012 metais F.Peluso debiutavo Italijos rinktinėje, kurioje jis yra sužaidęs 3 mačus ir įmušęs 1 įvartį.
Juanas Cuadrado | LaPresse/Scanpix nuotr.

Juanas Cuadrado | LaPresse/Scanpix nuotr.

„Fiorentina“ pranešė, jie įsigijo 50 procentų Juano Cuadrado teisių, todėl Kolumbijos rinktinės narys kitą sezoną ir vėl žais Florencijoje.


„Fiorentina“ praėjusiame sezone pasiskolino F.Cuadrado iš „Udinese“ klubo. Florencijoje krašto puolėjas puikiai pritapo. Jis sužaidė 36 mačus ir per juos įmušė 5 įvarčius.


Taigi pasibaigus sezonui Vincenzo Montella treniruojamas klubas išpirko 50 procentų 25-erių metų žaidėjo teisių, todėl jis bent jau kitą sezoną ir vėl praleis „Fiorentina“ klube.


„Fiorentina“ gali pranešti, kad pasinaudojo savo galimybe ir kartu su „Udinese“ tapo Juano Cuadrado bendrasavininke“, - rašoma „Viola“ klubo pranešime.
Antonio Candreva | LaPresse/Scanpix nuotr.

Antonio Candreva | LaPresse/Scanpix nuotr.

Romos „Lazio“ klubas taip pat iš „Udinese“ ekipos įsigijo 50 procentų saugo Antonio Candreva teisių.


26-erių metų italas praėjusį sezoną Romoje praleido nuomos pagrindais. Saugas tapo labai svarbiu „Lazio“ nariu ir per 35 žaistus mačus įmušė 6 įvarčius.


Taigi „Lazio“ pasinaudojo savo galimybe ir už neatskleistą sumą iš „Udinese“ ekipos įsigijo dalį žaidėjo teisių. Manoma, kad „Lazio“ prezidentas Claudio Lotito šią vasarą gali bandyti ir pilnai išpirkti saugo sutartį.
Gaelis Danicas | Reuters/Scanpix nuotr.

Gaelis Danicas | Reuters/Scanpix nuotr.

Liono „Olympique“ klubas įsigijo pirmą šios vasaros žaidėją. Klubas pranešė, kad jie iš „Valenciennes“ nusipirko saugą Gaelį Danicą, kuris su „Lyon“ pasirašė dvejų metų sutartį.


„Lyon“ taip pat pranešė, kad jie už G.Danicą sumokėjo 0,8 milijono eurų, tačiau ši suma dėl įvairių priedų gali išaugti iki 1 milijono eurų.


G.Danicas yra labai patyręs žaidėjas. Saugas per savo karjerą žaidė tokiuose klubuose kaip „Rennes“, „Guingamp“, „Grenoble“, „Troyes“, „Lorient“ ir žinoma „Valenciennes“. 31-erių metų futbolininkas iš viso yra sužaidęs 413 profesionalių rungtynių iš kurių 370 buvo „Ligue 1“ mačai.


Taigi patirties šis saugas tikrai turi. Praėjusiame sezone jis taip pat tapo trečiu žaidėju atlikusiu daugiausiai rezultatyvių perdavimų. G.Danicas praėjusiame sezone atliko net 11 rezultatyvių perdavimų. Jį pralenkė tik „Marseille“ lyderis Mathieu Valbuena ir „Lille“ puolėjas Dimitri Payetas. Tiesa, verta paminėti, kad G.Danicas praėjusiame sezone dėl lūžusios kojos nežaidė net du mėnesius.
Steevenas Langilas | eaguingamp.com nuotr.

Steevenas Langilas | eaguingamp.com nuotr.

Tuo metu „Ligue 1“ lygos naujokas „Guingamp“ pranešė, kad jie įsigijo ne vieno „Ligue 1“ klubo medžiotą atakuojantį saugą Steeveną Langilą ir su juo pasirašė dvejų metų sutartį.


25-erių metų futbolininkas į „Guingamp“ atvyko kaip laisvasis agentas, kadangi jo sutartis su „Auxerre“ pasibaigė galioti. „Auxerre“ gretose S.Langilas žaidė nuo 2007 metų ir per tą laiką jis aikštėje pasirodė 61 kartą bei įmušė 3 įvarčius.


Tiesa, saugas per tą laiką buvo skolinamas tokiems klubams kaip „Valenciennes“, „Sedan“ ir „Caen“. S.Langilas turi patirties aukščiausioje Prancūzijos lygoje, kurioje jis yra sužaidęs 30 rungtynių. Saugas taip pat su „Auxerre“ yra žaidęs ir Čempionų lygoje.


Tačiau futbolininkas nusprendė palikti šiuo metu „Ligue 2“ čempionate rungtyniaujančią „Auxerre“ ekipą. Jis norėjo grįžti į „Ligue 1“ čempionatą ir šią galimybę jam suteikė „Guingamp“ klubas.


„Guingamp“ taip pat pranešė, kad kairio krašto gynėjas Reynaldas Lemaitre pratęsė sutartį su klubu dar dviems metams, taigi „Guingamp“ gretose jis žais iki 2015 metų vasaros.
Francoisas Modesto | AFP/Scanpix nuotr.

Francoisas Modesto | AFP/Scanpix nuotr.

„Bastia“ klubas pranešė, kad į jų klubą grįžta patyręs gynėjas Francoisas Modesto, kuris su ekipa sudarė vienerių metų sutartį. Į „Bastia“ F.Modesto atvyksta iš Pirėjo „Olympiacos“ klubo.


F.Modesto savo karjerą pradėjo būtent gimtojo miesto „Bastia“ klube. Jame jis žaidė nuo 1998 iki 1999 metų. Tada gynėjas, kuris gali žaisti ir atraminio saugo pozicijoje, persikėlė į Italijos „Cagliari“ ekipą ir ten žaidė iki 2004 metų.


2004 metais F.Modesto grįžo į Prancūziją, tik šį kartą „Monaco“ ekipą. Ten gynėjas tapo labai svarbiu ekipos nariu ir jis šiame klube žaidė iki 2010 metų vasaros. Per tą laiką jis sužaidė 164 lygos mačus ir įmušė 6 įvarčius. 2010 metų vasarą F.Modesto išvyko į „Olympiacos“ klubą. Patyręs gynėjas padėjo Pirėjo klubui tris kartus iš eilės laimėti Graikijos čempionatą.


Tačiau 34-erių metų futbolininko sutartis su „Olympiacos“ pasibaigė ir jį susigrąžino jo pirmasis klubas „Bastia“. F.Modesto tapo antruoju klubo naujoku šią vasarą. Kiek anksčiau „Bastia“ iš to paties „Olympiacos“ įsigijo 28-erių metų atraminį saugą Drissa Diakite, kuris turi daug patirties Prancūzijoje.
Christianas Clemensas | AFP/Scanpix nuotr.

Christianas Clemensas | AFP/Scanpix nuotr.

Gelzenkircheno „Schalke“ klubas pranešė, kad jie iš „Koln“ ekipos įsigijo atakuojantį saugą Christianą Clemensą, kuris su klubu pasirašė ketverių metų sutartį. 21-erių metų C.Clemensas naujajame klube vilkės 11 numeriu pažymėtus marškinėlius.


„Christianas Clemensas turi milžinišką potencialą. Esame patenkinti, kad užsitikrinome šio Vokietijos talento paslaugas. Jis greitas, stiprus, universalus ir turi stiprų smūgį. Be to, jis yra labai ambicingas“, - kalbėjo „Schalke“ generalinis direktorius Horstas Heldtas.


Pats C.Clemensas laukia naujo iššūkio „Schalke“ klube: „Kelne aš praleidau dvylika nuostabių metų, tačiau esu labai laimingas, kad dabar žaisiu „Schalke“ ekipoje. Tai vienas didžiausių Vokietijos klubų, kuris žaidžia ir Čempionų lygoje. Tokios progos sulauki retai, todėl esu laimingas, kad ja pasinaudojau“.


Kaip supratote, C.Clemensas yra „Koln“ klubo akademijos auklėtinis. Pagrindinėje komandoje jis sužaidė 89 mačus. 58 kartus jis žaidė „Bundesliga“ čempionate ir įmušė 7 įvarčius, o 31 mačą jis sužaidė antrojoje šalies lygoje ir įmušė 6 įvarčius.
Tarikas Elyounoussi | Reuters/Scanpix nuotr.

Tarikas Elyounoussi | Reuters/Scanpix nuotr.

Stipriausiame Vokietijos divizione išlikęs „Hoffenheim“ klubas pranešė, kad jie įsigijo Norvegijos rinktinės puolėją Tariką Elyounoussi.


Maroke gimęs norvegas į Vokietiją persikėlė iš „Rosenborg“ komandos. Su „Hoffenheim“ T.Elyounoussi pasirašė ketverių metų sutartį. Perėjimo suma atskleista nebuvo.


T.Elyounoussi „Rosenborg“ klube žaidžia tik nuo 2012 metų. Nuo šių metų pradžios puolėjas spėjo sužaisti 22 mačus ir per juos pelnė 12 įvarčių. Šiuo metu T.Elyounoussi yra rezultatyviausias Norvegijos lygos žaidėjas. Jis per 12 lygos rungtynių pelnė 6 įvarčius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Iš viso Norvegijos lygoje puolėjas yra sužaidęs 149 rungtynes, o per jas jis įmušė 49 įvarčius.


T.Elyounoussi Norvegijos rinktinei yra atstovavęs 21 kartą, per kurį puolėjas pasižymėjo 6 kartus. Paskutinėse rinktinės rungtynėse puolėjas buvo savo šalies kapitonas.


„Hoffenheim“ klubo vyriausiasis skautas Alexanderis Rosenas kalbėjo: „Tarikas yra labai apdovanotas žaidėjas. Jis greitas, sunkiai dirbantis ir universalus puolime. Jo žaidimo braižas puikiai tinka mūsų klubui, todėl esame laimingi, kad jis papildė „Hoffenheim“ gretas“.
Stevenas Vitoria | AFP/Scanpix nuotr.

Stevenas Vitoria | AFP/Scanpix nuotr.

Lisabonos „Benfica“ klubas pranešė, kad iš „Estoril-Praia“ ekipos įsigijo vidurio gynėją Steveną Vitoria, kuris su Portugalijos gigantu pasirašė ketverių metų sutartį.


195 centimetrų ūgio gynėjas praėjusiame sezone buvo labai svarbus „Estoril-Praia“ klubui. Jis padėjo ekipai užimti net penktą vietą, todėl kitame sezone „Estoril“ turės galimybę patekti į UEFA Europos lygą.


Tačiau to 26-erių metų vidurio gynėjas jau nepadės padaryti, kadangi jis savo geru žaidimu patraukė „Benfica“ dėmesį ir Lisabonos klubas nusprendė jį įsigyti. Dabar S.Vitoria turės galimybę žaisti net Čempionų lygoje.


„Tai pati svarbiausia ir laimingiausia mano gyvenimo diena. Žaisti pačiame aukščiausiame lygyje buvo mano svajonė. Tai didelis žingsnis į priekį. Esu pasiruošęs sunkiai dirbti, kad įrodyčiau, jog esu vertas Čempionų lygos futbolo“, - kalbėjo S.Vitoria.


„Porto“ akademijos auklėtinis praėjusiame sezone už „Estoril“ ekipą sužaidė 27 lygos mačus ir per juos įmušė net 11 įvarčių. Tiesa, gynėjas net 9 iš jų pelnė nuo 11 metrų žymos. Priminsime, kad „Benfica“ ekipa be S.Vitoria jau anksčiau spėjo įsigyti Filipą Djuričičių, Miralemą Sulejmani ir Lazar Markovičių.
Joaozinho | AFP/Scanpix nuotr.

Joaozinho | AFP/Scanpix nuotr.

Tuo metu „Braga“ klubas pranešė, kad iš „Beira-Mar“ ekipos įsigijo krašto gynėją Joaozinho ir su juo pasirašė penkerių metų sutartį.


Portugalijos lygos taurės laimėtojai „Braga“ „Beira-Mar“ ekipai, kuri iškrito iš aukščiausios Portugalijos lygos, sumokėjo neatskleistą sumą už 23 metų futbolininką, kuris antrąją sezono dalį praleido nuomos pagrindais Lisabonos „Sporting“ klube.


„Braga“ klubą, kuris praėjusiame sezone užėmė 4 vietą, šiuo metu treniruoja buvęs „Sporting“ strategas Jesualdo Ferreira, todėl Joaozinho puikiai pažįsta šį trenerį,


„Man didžiulė garbė žaisti tokiame klube kaip „Braga“. Neturiu jokių abejonių, kad tai žingsnis į priekį. Treneris Jesualdo suformavo mano karjerą, todėl man labai džiugu, kad ir toliau galėsiu tobulėti kartu su vienu geriausiu Portugalijos treneriu“, - kalbėjo krašto gynėjas.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Nevėžis-Optibet“ 18:15 „Lietkabelis“
03-07 „Cbet“ 16:00 „Neptūnas“
03-07 „Juventus“ 17:20 „Žalgiris“

2020/21 m. Eurolyga

03-11 CSKA 21:00 „AX Armani“
03-11 „Panathinaikos“ 21:00 „Maccabi“
03-11 ASVEL 21:45 ALBA
03-11 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Chimki“
03-11 „Real“ 22:00 „Barcelona“
03-12 „Anadolu Efes“ 19:30 „Žalgiris“
03-12 „Olympiacos“ 21:00 „Zenit“
03-12 „Valencia“ 22:00 „Fenerbahče“
03-12 „Baskonia“ 22:00 „Bayern“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 03-06 Burnley 14 : 30 Arsenal
Šeš 03-06 Sheffield United 17 : 00 Southampton
Šeš 03-06 Aston Villa 19 : 30 Wolverhampton …
Šeš 03-06 Brighton & Hov… 22 : 00 Leicester City
Sek 03-07 West Bromwich … 14 : 00 Newcastle United
Sek 03-07 Liverpool 16 : 00 Fulham
Sek 03-07 Manchester City 18 : 30 Manchester United
Sek 03-07 Tottenham Hotspur 21 : 15 Crystal Palace