Sergejus Kovaliovas ir Saulis „Canelo“ Alvarezas | Scanpix nuotr.

Sergejus Kovaliovas ir Saulis „Canelo“ Alvarezas | Scanpix nuotr.

 36-erių metų Rusijos bokso žvaigždė Sergejus Kovaliovas dar kartą susidūrė su teisėsauga. „TMZ Sports“ pranešė, kad rusas Los Andžele (JAV) buvo pagautas girtas prie vairo.

Pranešama, kad ruso vairuojamas automobilis buvo sustabdytas 2 val. nakties vietos laiku. S.Kovaliovo girtumo laipsnis neviešinamas, bet skelbiama, kad areštinėje jis praleido 5 valandas, kol buvo paleistas.

S.Kovaliovas vis dar neišsprendė savo problemų su modeliu Jamie Frontz. Ši už sumušimą padavė rusą į teismą, bet jiems pavyko pasiekti susitarimą, jog S.Kovaliovas sumokės 650 tūkst. JAV dolerių ir daugiau nebus teisiamas. Rusas greitai pervedė 250 tūkst. JAV dolerių sumą, bet likusių pinigų J.Frontz negauna iki šiol, todėl vėl svarsto galimybę kreiptis į teisėsaugą.

Per karjerą profesionalų bokso ringe rusas laimėjo 36 kovas (29 nokautais), pasiekė 1 lygiąsias ir patyrė 4 pralaimėjimus. Jis ilgą laiką buvo pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempionas. Po pralaimėjimo prieš Saulį „Canelo“ Alvarezą, už kurį rusas gavo apie 13 mln. JAV dolerių, spėliota, kad S.Kovaliovas kabins pirštines ant vinies, tačiau dabar pranešama, kad jis gali nuspręsti išmėginti save aukštesnėje – pirmojo sunkaus svorio – kategorijoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Psichiatras
2020-02-26 13:38:50
Nerimsta ir vel Serioga, šio žmogaus proto psichomatrijos skalė ritasi į dugną, tik laiko klausimas kada pasieks birfukacini tašką, galite tikėti galite ne, bet jam liko nebedaug..
Atsakyti
Matantis į prieki
2020-02-26 14:04:36
Moteris, kurią jis nuskriaudė yra šiek tiek kvailoka, labai nelaiminga, bet ji ne vien tokia jo išniekinta, 200% max keletas metu beliko jo sąskaitoje.

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga