Zinedinas Zidanas  | Scanpix nuotr.

Zinedinas Zidanas | Scanpix nuotr.

Artėjant dvikovai UEFA Čempionų lygoje, Madrido „Real“ treneris Zinedinas Zidanas nusiteikęs karingai. Prancūzas teigia nebijantis nei „Manchester City“, nei Pepo Guardiolos.

Būtent su šia komanda „Karališkasis“ klubas ir susitiks atkrintamajame Čempionų lygos etape. Z.Zidanui tai bus pirmoji akistata su P.Guardiola, kuris anksčiau yra treniravęs „Barcelona“. Prieš šią dvikovą prancūzas teigia nejaučiantis jokio nerimo.

„Tai tebus tiesiog rungtynės tarp „Real“ ir „Manchester City“, o ne tarp Z.Zidano ir P.Guardiolos. Žmonės gali daug kalbėti ir turėti savo nuomonę, bet tai tiesiog futbolo rungtynės. Įdomios futbolo rungtynės. Būtent tokias ir norime žaisti.

Mus įkvepia tai, ką jis yra nuveikęs ir pasiekęs. Mus tai dar labiau motyvuoja. Mūsų tai nekausto, nebijome nei „Manchester City“, nei P.Guardiolos. 

Esu bendravęs su juo kelias dienas, kai jis treniravo „Bayern“. Kalbėjomės apie treniruotes ir tai, kaip jis vadovauja komandai. Jis buvo ganėtinai atviras apie viską“, – teigia Z.Zidanas.

 

 

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga