Marius Žaromskis | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Marius Žaromskis | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

 Lietuvos kovinio sporto legenda 39-erių metų Marius Žaromskis sukirto rankomis su viena garsiausių Europos mišrių kovos menų organizacijų – KSW. Pranešama, kad lietuvis debiutuos jau kovo 21-ą dieną „KSW 53“ turnyre.

Posted by Marius Zaromskis on Wednesday, February 12, 2020

Lietuvio varžovas oficialiai dar nepaskelbtas, bet Lenkijos žiniasklaida spėja, kad M.Žaromskis iš karto kovos dėl čempiono diržo. Lietuvio varžovu turėtų tapti Bosnijoje ir Hercegovinoje gimęs, bet Kroatijai atstovaujantis 25-erių metų Roberto Soldičius. Jis yra dabartinis KSW pusvidutinio svorio kategorijos čempionas. Anksčiau skelbta, kad jis dalyvaus „KSW 53“ turnyre, bet jo varžovas iki šiol nėra žinomas, todėl manoma, kad naujiena apie M.Žaromskį nebuvo atsitiktinumas.

Per karjerą MMA narve M.Žaromskis laimėjo 22 kovas ir patyrė 9 pralaimėjimus. Lietuvis yra tapęs DREAM pusvidutinio svorio kategorijos čempionu bei yra kovojęs dėl „Strikeforce“ pusvidutinio svorio kategorijos čempiono diržo prieš patį Nicką Diazą. Japonijoje į kovinio sporto viršūnę iškilęs M.Žaromskis vėliau kovėsi „Bellator“, o 2015 m. sustabdė karjerą. Pernai jis po ilgos pertraukos pasirodė Vilniaus publikai ir greitai sutriuškino Aleksandrą Danilčenką.

R.Soldičiaus sąskaitoje yra 17 pergalių ir 3 pralaimėjimai. Jis KSW debiutavo 2017 m. ir pirmoje kovoje tapo čempionu. Vėliau diržą jis buvo praradęs, bet 2018 m. jį susigrąžino ir dominuoja iki šiol.

„KSW 53“ turnyras vyks Lodzės „Atlas“ arenoje, talpinančioje beveik 14 tūkst. sirgalių. Pagrindinėje vakaro kovoje galiūnų sporto legenda lenkas Mariuszas Pudzianowskis (13-7) susikaus su portugalu Quentinu Domingosu (5-1).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų