Igoris Šestiorkinas | Scanpix nuotr.

Igoris Šestiorkinas | Scanpix nuotr.

 Niujorko „Rangers“ klubas neįprastomis aplinkybėmis prarado du rusus – Igorį Šestiorkiną ir Pavelą Bučnevičių. Pranešta, kad I.Šestiorkino vairuojamas automobilis pateko į avariją.

Abu žaidėjai po avarijos išgabenti į ligoninę. I.Šestiorkinui lūžo šonkaulis, o P.Bučnevičiui diagnozuotas smegenų sutrenkimas.

„Rangers“ prezidentas Johnas Davidsonas paaiškino, kad dėl avarijos I.Šestiorkinas nebuvo kaltas. Kitas automobilis darė manevrą ir bandė apsisukti, sukeldamas avariją. Laimei, abu ledo ritulininkai buvo prisisegę saugos diržus.

I.Šestiorkinas per 10 šio sezono NHL rungtynių atrėmė net 94 proc. varžovų smūgių. P.Bučnevičius per 61 rungtynes įmušė 14 įvarčių ir atliko 23 rezultatyvius perdavimus.

Kitas rusas Ilja Kovalčiukas NHL karjerą mėgins gaivinti Vašingtono „Capitals“ klube. Po nykaus žaidimo Los Andželo „Kings“ klube jis persikėlė į Monrealio „Canadiens“, kur nežymiai pagerino savo statistiką, o neseniai atsidūrė mainų sūkuryje. Rusas už trečiojo rato šaukimą buvo iškeistas į Vašingtono „Capitals“. Čia jis suvienys jėgas su tautiečiu Aleksandru Ovečkinu, kuris šiltai pasveikino I.Kovalčiuką.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga