Karolina Kowalkiewicz | „Stop“ kadras

Karolina Kowalkiewicz | „Stop“ kadras

 Praėjusį šeštadienį Oklande (Naujoji Zelandija) įvyko mišrių kovos menų (MMA) turnyras „uFC on ESPN+ 26“, kuriame jau ketvirtą pralaimėjimą iš eilės patyrė 34-erių metų lenkė Karolina Kowalkiewicz.

Šį kartą K.Kowalkiewicz po trijų raundų kovos teisėjų sprendimu nusileido kylančiai Kinijos MMA žvaigždei 30-metei Xiaonan Yan (12-1). Tai buvo jau trečiasis iš eilės lenkės pralaimėjimas po 15 minučių kovos.

Nepaisant to, kad K.Kowalkiewicz atsilaikė visus raundus, tačiau žalos patyrė labai daug. Lenkė praleido skaudų smūgį koja į veidą, o tai jau atėmė regėjimą.

„Sveiki visi, ačiū už jūsų palaikymą“, – „instagrame“ į gerbėjus kreipėsi K.Kowalkiewicz. „Pirmą kartą po kovos aš negaliu pasakyti, kad man viskas gerai. Kaip matote, pirmojo raundo pradžioje man lūžo mažieji kaulai. Aš negalėjau nieko matyti, mano regėjimas dvigubinosi ir viskas buvo tarsi per rūką“.

K.Kowalkiewicz kuriam laikui liko Naujojoje Zelandijoje, nes daktarai tiesiog uždraudė skristi.

„Po kovos visą dieną praleidau ligoninėje. Gydytojai sakė, kad skristi su tokia akimi yra labai pavojinga ir man reikės operacijos, tačiau neaišku, ar ji bus daroma čia, ar Lenkijoje“, – sakė K.Kowalkiewicz.

View this post on Instagram

🇵🇱

A post shared by Karolina Kowalkiewicz Official (@karolinakowalkiewicz) on

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Gedas
2020-02-25 19:13:40
Kiniečių invazija į MMA prasideda
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga