Shaquille‘as O‘Nealas | Scanpix nuotr.

Shaquille‘as O‘Nealas | Scanpix nuotr.

  Pirmadienį Los Andželo „Staples Center“ arenoje įvyko tragiškai sraigtasparnio katastrofoje žuvusių „Lakers“ legendos Kobe Bryanto, jo dukros 13-metės Gigi ir dar 7 aukų atminimo ceremonija per kurią daugybę krepšinio garsenybių dalinosi įvairiausiomis istorijomis.

Su K.Bryantu kartu ne vieną NBA čempionų titulą iškovojęs Shaquille‘as O‘Nealas turi išskirtinį humoro jausmą, kuriuo pradžiugino ir šį kartą.

„Mamba, tu iš mūsų buvai paimtas per anksti. Tavo naujas gyvenimo etapas dar tik prasideda, laikas mums tęsti tavo legendą. Tiesiog žinok, kad mes tave pridengsime, mažasis broli“, – savo pažadą pradėjo Shaqas. „Aš čia prižiūrėsiu visus dalykus. Būtinai išmokysiu Natalia, Bianka ir mažąją Capri visų tavo judesių. Ir prižadu, kad nemokysiu jų baudos metimų technikos.

Džiaugiuosi tuo, kad kol mes šnekame, Kobe ir Gigi laikosi už rankų ir eina į artimiausią krepšinio aikštelę. Kobe šiandien parodys jai naujų Mamba judesių, o Gigi juos greitai išmoks. Kobe, tu esi dangaus MVP, aš tave myliu, mano žmogau. Mes ir vėl susitiksime. Ilsėkis ramybėje, Kobe“.

Shaqas taip pat pasidalino istorijomis iš jų bendro žaidimo „Lakers“ gretose bei tiesioginiame CNN eteryje nusikeikė.

„Kobe ir aš vienas kitą stūmėme žaisti geriausią visų laikų krepšinį ir aš didžiuojuosi, kad jokia kita komanda nepadarė to, ką padarė Shaqo ir Kobe „Lakers“. Taip, kartais mes atrodėme kaip nesubrendę vaikai, mes ginčydavomės, kariaudavome, įžeidinėdavome vienas kitą. Bet nepadarykite klaidos, net kai žmonės mane, kad mes susipykę, kai kameros būdavo išjungtos, mes pažiūrėdavome vienas kitam į akis ir pasakydavome: išspardykime kitų užpakalius“, – pasakojo Shaqas. „Dieną, kai Kobe sulaukė mano pagarbos, vyrukai skundėsi ir sakė: Shaqai, Kobe neatlieka perdavimų“, – pasakojo Sh.O‘Nealas. „Pasakiau – Kobe, komandoje nėra „aš“, o Kobe atsakė – „Aš žinau, bet šiame mėšle esu A-Š“ (angl. „I know, but there’s an M-E in that mother*ucker“). Tada nuėjau ir pasakiau Rickui ir Robertui „Big Shot Bob“ Horry: tiesiog atsikovokite kamuolį, jis neatlikinės perdavimų“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų