Israelis Adesanya | Organizatorių nuotr.

Israelis Adesanya | Organizatorių nuotr.

 Po kiek mažiau nei 2 savaičių Las Vegaso „T-Mobile“ arenoje vyks mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC 248“. Jame Israelis Adesanya gins vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą prieš Yoelį Romero. Anksčiau planuota, kad I.Adesanya kausis su antrą vietą reitinge užimančiu brazilu Paulo Costa, bet šis patyrė traumą, todėl nigeriečiui teko ieškoti kito varžovo.

„Yoelis Romero yra tas, prieš kurį niekas nenori kovoti. Jo visi bijo. Nežinau, kodėl apie jį sukurtas toks įspūdis. Mačiau, kaip jis kraujuoja, svyruoja po smūgių ir verkia. Aš jį irgi priversiu verkti. Jis žmogus, kaip ir visi kiti. Tos kalbos, kad jis padarytas iš plieno ir kad jo neįmanoma paguldyti, tėra mitas. Aš į jį pataikysiu tiek kartų, kad jis neišstovės. Jis kris kaip bokštai dvyniai“, - sakė I.Adesanya.

Nors nigerietis nekalbėjo apie P.Costą, tačiau brazilą labai suerzino I.Adesanyos pateiktas palyginimas, priminęs rugsėjo 11-osios siaubus.

„Adesanya, tu šlykštus mėšlo gabale, kaip gali juokauti ir rodyti nepagarbą tūkstančiams, kurie mirė, ir herojams policininkams bei ugniagesiams? Aš tave tikrai nužudysiu, purvinas kivi“, - rėžė P.Costa.

I.Adesanya po kiek laiko suprato savo klaidą ir pripažino, kad pasirinko netinkamą palyginimą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Mr Robot
2020-02-24 20:18:40
Blin nevirškinu šito smalos gabalo, jo ir jo draugelio ussmano, du pasikele čiortai, toks komentaras labai gerai patido kas pas ji ištikro galvoje. Labai laukiu, kad jam gerai snuki atveletu, o jo draugeliui usmanui, kad Masvidalis flying knee kip Askrenui išautu
Atsakyti
Bubu
2020-02-24 22:40:58
Lygint Askrena ir Usmana tai nu na....Dėl tuščiu smegeniniu pritart galima tikrai, bet kaip kovotojai jie abu elitinio lygio ir ne Masvidaliui iveikt Usmana :DD sunešiotu ji tam ringe kaip obuoli.
to bubu
2020-02-25 02:46:51
narve ne ringe, obuoly...

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton