Tysonas Fury | „Stop“ kadras

Tysonas Fury | „Stop“ kadras

 Praėjusį savaitgalį Las Vegaso „MGM Grand“ arenoje (JAV) britas Tysonas Fury dominavo prieš amerikietį Deontay Wilderį ir septintame raunde privertė jo kampą išmesti baltą rankšluostį.

Tai buvo antroji šių sunkiasvorių dvikova istorijoje. 2018 m. gruodį pirmoji akistata baigėsi kontraversiškomis lygiosiomis, tačiau šį kartą klausimų kuris stipresnis – nebuvo.

Po kovos D.Wilderis buvo išgabentas į ligoninę, todėl nepasirodė oficialioje spaudos konferencijoje, tuo tarpu T.Fury atėjo puikios nuotaikos, tačiau neprarado atsargumo.

Kai T.Fury prisėdo ant kėdės, jo vienas trenerių ir pusbrolis Andy Lee padavinėjo WBC čempionui buteliuką vandens, kurį gavo iš minios.

Visgi T.Fury dar nebuvo davęs mėginio antidopingo agentūrai, todėl dėl baimės netyčia išgerti draudžiamų preparatų, jis tą buteliuką padėjo šalin.

Kaip vėliau pasakojo A.Lee, T.Fury visą pasiruošimo stovyklą buvo labai atsargus dėl to, ką valgo ar geria.

„Mes labai atidžiai žiūrime į tai, ką jis geria ar valgo ir iš kur tai gaunama“, – sakė A.Lee. „Su savimi visada turime savus vandens buteliukus. Už stovyklos ribų neimame nieko.

Šį kartą nutiko taip, kad apsaugos darbuotojas man padavė tą buteliuką vandens ir Tysonas paklausė manęs, iš kur aš jį gavau. Nebuvau 100 proc. tikras, iš kur jis yra, todėl Tysonas jo negėrė. Tada nuėjau ir paėmiau savą buteliuką. Per visą treniruočių stovyklą, net sporto salėje, mes turėdavome savo buteliukus. Niekada iš nieko neėmėme“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Fury
2020-02-24 16:05:42
Tas parodo, kad žmogus yra tikras savo reikalo profesionalas.
Atsakyti

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton