Žalgirio arena | Fotodiena nuotr.

Žalgirio arena | Fotodiena nuotr.

Italijos šiaurinės Lombardijos regione įsisiautėjus koronavirusui, iškilo rimta grėsmė penktadienį Kaune turinčioms vykti „Žalgirio“ rungtynėms. Į Lietuvą turi atvykti Milano „AX Armani“ krepšininkai su Artūru Gudaičiu, tačiau neaišku, ar susitikimas įvyks. Apie tai prakalbos Sveikatos apsaugos ministerijos atstovai.

Kaip sekmadienį sakė Italijos civilinės gynybos tarnybos vadovas Angelo Borrell, šalyje jau daugiau kaip 150 žmonių testais patvirtintas užsikrėtimas naujuoju virusu. Tai didžiausias patvirtintų atvejų skaičius Europoje.

Uždaryta 11 miestų ir miestelių – 10 Lombardijoje ir vienas kaimyniniame Venete. Maždaug 50 tūkst. gyventojų uždrausta išvykti. Šiaurinis Lombardijos regionas yra vos apie 70 km nutolęs nuo Milano, tad ir madų sostinėje jaučiama koronaviruso baimė.

Sveikatos apsaugos ministerija jau bendravo su Kauno „Žalgirio“ klubu.

„Mes kalbėjomės su komandos vadovais, dalinamės visa būtina informacija. Mus labai neramina penktadienį vyksiančios rungtynės „Žalgirio“ arenoje. Manau, kad šį klausimą po dviejų valandų prašysime rekomendacijų spręsti valstybės ekstremalių situacijų posėdžio metu. Tai yra šiek tiek daugiau nei Sveikatos apsaugos ministerijos kompetencija“, – sakė ministerijos viceministras Algirdas Šešelgis.

„Žalgirio“ ir „AX Armani“ rungtynės turi įvykti penktadienį, 20 val. Į rungtynes išparduoti  visi bilietai.

Šiandien oficialų pranešimą paskelbė ir pati Kauno komanda.


Sulaukus užklausų dėl penktadienį „Žalgirio“ arenoje vyksiančių Eurolygos 26-ojo turo rungtynių su Milano „AX Armani“ komanda, norime nuraminti krepšinio sirgalius, kad Kauno „Žalgiris“ seka situaciją, susijusią su koronavirusu, ir bendrauja tiek su visomis suinteresuotomis šalimis, tiek su Lietuvos Sveikatos apsaugos ministerija.

Į šio penktadienio rungtynes „Žalgirio“ arenoje visi bilietai buvo išparduoti dar prieš 3 savaites. Milano klubui buvo rezervuoti 35 bilietai, o kiek atvyks pavienių aistruolių, nėra žinoma.

Milano klubas patvirtino, kad šiuo metu nėra jokių kliūčių keliauti mažoms grupėms ar atskiriems asmenims. „AX Armani“ komanda ruošiasi penktadienio rungtynėms ir, kaip ir planuota, ketina atvykti į Kauną.

Kauno „Žalgiris“ susisiekė ir su Eurolyga, kuri taip pat seka situaciją. Artimiausiu metu lyga savo viduje aptars situaciją ir įvertins, ar yra realių grėsmių rungtynėms neįvykti, tačiau kol kas jokie pakeitimai tvarkaraštyje nėra numatyti.

Pasitikime Lietuvos sveikatos apsaugos institucijomis ir tikime, kad visi atvykstantieji į Lietuvą bus kruopščiai patikrinti dar oro uostuose, o rungtynės „Žalgirio“ arenoje galės vykti, kaip ir numatyta.

belekas
2020-02-26 14:24:48
o kodel to jd neuzbanina kas cia per bajerei?
Atsakyti
Jd
2020-02-24 16:25:56
Nieko cia baisaus jei keli degradai toj kiaulideje uzsikres kai milano dizaineriai rurins ju komandele
Atsakyti
Z
2020-02-24 16:37:17
Jd, gaila man tavo degradu tėvų, kad tave tokį padarė :)
egis
2020-02-24 17:03:59
Ant kiek reikia tau pačiam būti degradu, neveltui pasivadinęs Jd- juodai degradavęs, kad linkėt užsikrėst kokia nors liga, kad ir ant kiek galima nekęst priešininkų komandos žaidėjų, bet toks palinkėjimas rodo paties smegenų degradavimą. Žinoma, kai esi gimęs kiaulidėj, tai ir kiaulių gyvenimo būdą perėmęs, todėl kur apsilankai ten ir pašiki, tik dar labiau keista, kaip tokį degradą toleruoja sportas.lt redakcija ir neužblokuoa visam laikui.
Nrml
2020-02-24 17:38:52
Jd - ble tu čia stipriai šaudai.Nesveikas :D
Jd
2020-02-24 18:30:02
Dejau ant jusu obliai. Jus neverti net mano bybio ciulpt. Zemas lygis su jumis bendraut
Girdi nuopisa
2020-02-24 18:49:30
Susirasiu pagal IP adresa.Pažystu žmonių.Suboksuosiu iki mirties.
Jd
2020-02-24 19:31:00
O aš jau zinau kur tu randiesi pagal IP,nes as vierchas! Ruoskis,sveciai ateina. Beje koki viski megsti seni?
Erne
2020-02-24 19:37:18
Jeam Beam.Arba finlandia spanguoline.Prigriebk padorei nes daug pakeliu

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton