Tadas Gudžiauskas | asmeninio archyvo nuotr.

Tadas Gudžiauskas | asmeninio archyvo nuotr.

 Vasario 22-23 dienomis Italijoje planuotos aukšto lygio „Crossfit“ varžybos „Compex Box Challenge“ taip ir neįvyko. Organizatoriai jas atšaukė dėl koronaviruso grėsmės. Pastarosiomis dienomis Italijoje užfiksuotas šios ligos protrūkis, vis daugiau miestų yra aklinai uždaromi, žmonės raginami vengti masinio susibūrimo vietų.

„Compex Box Challenge“ ruošėsi dalyvauti ir Tadas Gudžiauskas. Jis kartu su lenkais – Julita Furmaniak, Dawidu Gazdeckiu ir Marcinu Reusu – planavo startuoti „Masters“ (virš 35 metų) kategorijoje, bet visi planai žlugo.

„Koronavirusas smarkiai užpuolė Italiją. Užblokavo miestus, transportą, mokyklas, atšaukė koncertus, mieste lengva panika, piliečiai prisidengę veidus, visi smarkiai sunerimę. Mus organizatoriai laiku įspėjo ir ėmėsi visų priemonių, kad evakuotų mus iš miesto kuo toliau į pietus, į oro uostus, kad tik neliktume ilgiau“, - savo „facebook“ paskyroje rašė T.Gudžiauskas.

Ka galvoju? Vakar-Siandien-Rytoj Daug: Vakar vat smagi diskusija pasikure po pacio pasidalintu straipsniu,...

Posted by Tadas Gudžiauskas on Saturday, February 22, 2020

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton