Tysonas Fury | „Stop“ kadras

Tysonas Fury | „Stop“ kadras

  Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegaso „MGM Grand“ arenoje (JAV) įvyko svarbiausia šio mėnesio bokso kova tarp amerikiečio Deontay Wilderis ir brito Tysono Fury dėl WBC sunkiasvorių pasaulio čempiono diržo.

Visus raundus dominavęs ir kelis kartus į nokdauną savo varžovą pasiuntęs T.Fury privertė D.Wilderio kampą septintame raunde išmesti rankšluostį ir pripažinti brito pranašumą.

Po kovos vykusioje spaudos konferencijoje T.Fury nenorėjo per daug kalbėti apie kitą savo kovą ir spėlioti, ar tai bus Anthony Joshua, ar ir vėl D.Wilderis. Kaip teigė pats T.Fury, jis dabar labiausiai nori pasimėgauti karo grobiu ir savo vakarėliu „Hakkasane“ klube.

Kaip tarė, taip ir padarė – T.Fury šėlo Las Vegase su būriu gerbėju bei dainavo jiems apie D.Wilderį, o tai nufilmavę sirgaliai plačiai dalinosi internete.

T.Fury pasirinko dainos „She‘ll Be Coming Round the Mountain“ melodiją bei šiek tiek pakeitė dainos žodžius – „Ore buvo trys „Bronze Bombers“ (angl. There were three Bronze Bombers in the air), o tada sekė šie žodžiai – „Ir tada iš Anglijos atėjo „Gipsy King“ ir juos nušovė“ (angl. And then The Gypsy King from England came and shot them down).

T.Fury yra mėgėjęs dainuoti ir dažnai atlieka „American Pie“ dainą, kurią sudainavo ir po šios pergalės prieš D.Wilderį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton