„TennisPark“ dvejetų turnyras | Organizatorių nuotr.

„TennisPark“ dvejetų turnyras | Organizatorių nuotr.

 Šeštadienį Vilniuje įvyko TennisPark dvejetų turnyras, kuriame keturiose skirtingose grupėse varžėsi net 28 poros.

Nuo 12 valandos SEB areną užvaldęs turnyras sulaukė ne tik gausaus dalyvių skaičiaus, tačiau ir nemažo susidomėjimo iš teniso mylėtojų, kurie aktyviai palaikė savo favoritus.

Didžiausio susidomėjimo sulaukė pajėgiausia vyrų dvejetų grupė. Joje netrūko pažįstamų veidų, atkaklių mūšių ir netikėtų rezultatų.

Vyrų HARD grupėje visų akys krypo į TennisPark vyriausiojo trenerio Simo Kučo ir pramogų pasaulio atstovo Rolando Mackevičiaus porą.

Žinomi vyrai ketvirtfinalyje po dramatiškos kovos 7:8 krito prieš Lietuvos teniso čempionatų dalyvį 17-metį Roką Jakštą ir jo partnerį Gediminą Nutautą.

Nepaisant to, didžiulį dėmesį į savo kortą traukusi garsioji pora, sugebėjo atrasti savyje jėgų ir turnyrą užbaigę su dviem pergalėm paeiliui bei galutinėje įskaitoje liko 5 vietoje.

„Apmaudžiai pralaimėjome svarbiausią turnyro mačą. Pritrūko laiko ir šiek tiek sėkmės. Bendrai paėmus džiaugiuosi mūsų žaidimu, Rolandas gavo gerą krikštą tokiame lygyje, varžėsi su žaidėjais, kurie yra žaidę profesionaliai arba dar eina teniso keliu. Jo ramus ir solidus žaidimas nustebino ne tik mane, tačiau ir žiūrovus, kurie liko sužavėti Rolando pasirodymu. Jam viskas dar priešakyje, įdėjus daug darbo, tokie turnyrai jam taps kasdienybe ir titulas anksčiau ar vėliau tikrai ateis“, – savo auklėtinio pasirodymą įvertino teniso treneris S.Kučas.

Vyrų pajegiausioje grupėje daugelio nuostabai triumfavo mėgėjų turnyruose žibantys Andrius Nikelis ir Vytautas Bartulis, kurie finale pranoko profesionaliame teniso pasaulyje pažįstamus Emilį Rusakevičių bei Justiną Vyšniauską.

Trečiąja vieta džiaugėsi buvęs krepšininkas Rolandas Jarutis su buvusiu sostinės teniso mokyklos auklėtiniu Adam Veliamovič.

Vyrų Light pogrupyje laurus susižėrė Irmanto Cibo ir Maksimo Barocho pora, antroje vietoje liko brolių duetas Karolis ir Rokas Kriščiūnai, o mažajame finale triumfavo Titas Motuzas ir Kristijonas Budinas.

TennisPark dvejetų turnyre savo jėgas išbandė ir Mix poros. Kaip visuomet šioje grupėje netrūko netikėtumų bei teniso žavesio.

Geriausiais Mix grupėje buvo lygių neturėję Diana Lileikienė ir Vilius Grudzinskas.

Finale kovą jiems metė antrą vietą išsikovoję Simona ir Justinas Šimkai, treti liko Ieva Daugėlienė su Žydrūnu Laurynu priešakyje.

Mažiausioje moterų grupėje taip pat buvo ką stebėti. Tarpusavyje vienos su kitais sužaidusios merginos išsiaiškino visas vietas ir nė karto nesuklupusios Lina Rudzinskienė bei Goda Kunigiškytė tapo vakaro karalienėmis

Antros vietos prizais pasidabino Neringa Rimydienė su Rita Mendeliene, o trečioje vietoje liko Aistės Krasauskaitės bei Erinkos Baltsersen pora.

Visi dalyviai gavo Perfectus Clinica ir Manilla dovaneles, buvo vaišinami MA Baker batonėliais, Vitamin Well ir Aqua Via gėrimais bei Arimex riešutų mišiniais.

Nugalėtojams buvo įteiktos išskirtinio dizaino Sportucp.lt taurės. Taip pat Ažuolų ūkio, Livol Multi prizai bei pakvietimai į Vilniaus „Ryto“ paskutines rungtynes Europos taurės kovose, o turnyro šėlionės prasitęsė naktiniame klube Anna Mesha. Butas.

Už malonų priėmimą TennisPark kolektyvas dėkoja SEB Arenai. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton