Davidas Haye | Scanpix nuotr.

Davidas Haye | Scanpix nuotr.

  Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegaso „MGM Grand“ arenoje (JAV) įvyko svarbiausia šio mėnesio bokso kova tarp amerikiečio Deontay Wilderis ir brito Tysono Fury dėl WBC sunkiasvorių pasaulio čempiono diržo.

Visus raundus dominavęs ir kelis kartus į nokdauną savo varžovą pasiuntęs T.Fury privertė D.Wilderio kampą septintame raunde išmesti rankšluostį ir pripažinti brito pranašumą.

Iš arti šią kovą stebėjęs buvęs dviejų svorio kategorijų čempionas bei Davidas Haye buvo sužavėtas T.Fury pasirodymu, su kuriuo jis prieš keletą metų planavo kovoti du kartus, tačiau abu sykius iškrito dėl traumos.

Kertinis kovos momentas tapo antrame raunde T.Fury pataikytas dešinės rankos smūgis D.Wilderiui netoli kairės ausies. Nuo to laiko D.Wilderiui sunkiai sekėsi atgauti pusiausvyrą, o iš ausies ir burnos tekėjo kraujas.

D.Haye mano, kad didžiausia D.Wilderio dovana, kurios dėka jis sugebėjo iš 42 savo pergalių net 41 pasiekti nokautais, tapo jo didžiausia bėda.

„Nežinau, kaip tai atrodė visiems namuose, bet būdamas šios kovos liudininku, galiu pasakyti, kad tai buvo puiku“, – sakė D.Haye. „Jis ėjo į priekį, grįžo atgal, o tik pažiūrėkite į D.Wilderį. Jo kojos buvo tiesios, o tada nutinka tai, kas nutiko jam, kai tu neturi raumenų kojose, kurie išlaikytų tavo svorį šiek tiek žemiau, kad išvengti smūgių. Bet jam to niekada nereikėjo, nes jis smūgiuoja labai stipriai.

Jo didžiausia bėda yra didžiausias ginklas. Jo jėga leido jam žengti per boksą iki tokio lygio be jokių problemų. Jis nežinojo, kad egzistuoja ir kaip jaučiamas bokso skausmas. Dabar jis žino. T.Fury kiekviename žingsnyje viską apskaičiavo ir aš buvau tikrai sužavėtas“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Asd
2020-02-23 19:17:17
As ir nesuprantu kalba nesamones apie tas kojas:)) taigi yra kazkur yourube vaizdelis kaip wilderis kojas gal su 240kg pritupimus daro :Ko kojos nera stambios bet stiprios
Atsakyti
jei
2020-02-23 15:08:58
pažeidė ausies būgnelį tai ir sutriko vestibiulerinis žmogaus aparatas, nėra ko stebėtis. Buvo matoma, kad tikrai strapailiojo lankstėsi kojos po nestiprių smūgių, kaip po kokio sprogimo būtų kontūzija ir plaukiotų.
bet čia jam geriau žinoti, jis jautė, matysim ką atsakys ar ir pasirašys revanšui.
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga