Pasibaigęs. 07-04 19:00
A Lyga
Žalgiris
1
Banga
0
Pasibaigęs. 07-05 18:00
A Lyga
Hegelmann
5
Šiauliai
2
Pasibaigęs. 07-05 18:00
A Lyga
Riteriai
1
Kauno Žalgiris
5
Pasibaigęs. 07-06 16:45
A Lyga
Dainava
0
Džiugas
2
Pasibaigęs. Vakar 19:00
A Lyga
Panevėžys
1
Sūduva
2
07-11, 19:00
A Lyga
Riteriai
-
Šiauliai
-
07-13, 18:25
A Lyga
Džiugas
-
Banga
-
07-14, 20:00
A Lyga
Dainava
-
Panevėžys
-
07-19, 19:00
A Lyga
Džiugas
-
Žalgiris
-
07-20, 18:25
A Lyga
Panevėžys
-
Šiauliai
-
07-20, 19:30
A Lyga
Sūduva
-
Riteriai
-
07-20, 20:00
A Lyga
Banga
-
Hegelmann
-
07-21, 19:30
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Dainava
-

R.Jokubaitis: „Rinktinėje matau daug panašumų su „Žalgirio“ žaidimu“ VIDEO (15)

2020-02-23 12:59
Rokas Jokubaitis | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Rokas Jokubaitis | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Rokas Jokubaitis iš šalies stebėjo triuškinamą Lietuvos rinktinės pralaimėjimą Europos čempionato atrankos starte.

Kokį įspūdį paliko rinktinės žaidimas penktadienį?

„Kaip ir visi matėme, belgai labiau norėjo už mus. Išėjome tikrai nepasiruošę, o rungtynių pabaigoje tik parodėme, kad galime geriau žaisti. Vakar žiūrėjome vaizdo įrašą, analizavome. Atrodėme prasčiau abejose aikštelės pusėse, belgai davė didesnį kontaktą, išstumdavo mus iš užimtų pozicijų ir neleisdavo žaidėjams laisvai jaustis aikštelėje.

Vakar vakare atvykau į viešbutį. Aišku, kad niekas nedžiūgavo, bet pasitiko tikrai draugiškai. Nesijautė labai liūdni, bet labai susikaupę antrajam mačui“, – sakė gynėjas.

Jis rinktinės žaidime mato panašumų su „Žalgirio“ žaidimu:Mačiau, ko treneris norėjo iš žaidėjų. Matau daug panašumų, todėl nebus sudėtinga įsilieti

Kadangi atvykau iš „Žalgirio“ sistemos, manau, kad pavyks išpildyti tai, ko treneriai prašo. Reikės daugiau spaudimo varžovų gynėjams, nes belgai labai laisvai jautėsi“.

R.Jokubaitis pripažino, kad jaučia jaudulį.

„Faktas. Tas jaudulys yra užsivilkti marškinėlius su tokiu užrašu. Pirmą kartą esu vyrų rinktinėje ir atstovausiu savo šaliai“, - sakė krepšininkas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
TOPSPORT A LYGA