Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionate 4 – 3 įveikė „Bordeaux“ futbolininkus.

Ui-jo Hwangas 18-ąją minutę puikiu smūgiu išvedė „Bordeaux“ į priekį 1:0.

Edinsonas Cavani 25-ąją minutę tiksliu smūgiu galva atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Marquinhosas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą PSG naudai 2:1. Netrukus Pablo taip pat atsakė įvarčiu ir rezultatas vėl tapo lygus 2:2.

Marquinhosas 63-ąją minutę antrą kartą nuginklavo vartininką ir vėl išvedė PSG Į priekį 3:2.

Kylianas Mbappe 69-ąją minutę nukreipė kamuolį į tuščius likusius vartus ir rezultatas tapo 4:2.

Rubenas Pardo 83-ąją minutę pasinaudojęs varžovo klaida sušvelnino rezultatą 3:4.

Mauro Icardi 89-ąją minutę tiksliai uždarė perdavimą, tačiau teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra nusprendė įvarčio neįskaityti.

Neymaras per pridėtą rungtynių laiką užsidirbo antrą geltoną kortelę šiame susitikime ir PSG liko žaisti dešimtyje.