Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

 Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegaso „MGM Grand“ arenoje (JAV) vyko svarbiausia šio mėnesio bokso kova – amerikietis Deontay Wilderis nesugebėjo apginti WBC sunkiasvorių pasaulio čempiono diržo prieš britą Tysoną Fury. Septintajame raunde pergalė techniniu nokautu įskaityta britui.

Po kovos buvo paviešinti teisėjų skirti balai per pirmus 6 raundus. Jie tik įrodė, kokią milžinišką persvarą turėjo T.Fury. Po 6 raundų jis pirmavo visų teisėjų kortelėse (59:52, 58:53, 59:52). Brito pranašumas buvo toks didelis, kad likusius 6 raundus jis galėjo pralaimėti rezultatu 9:10 ir vis tiek būtų šventęs pergalę.

Teisėjų balai | „Twitter“ nuotr.

Teisėjų balai | „Twitter“ nuotr.

Du teisėjai T.Fury pranašumą matė visuose 6 raunduose, o du raundai su nokdaunais suteikė britui dar didesnę persvarą. Tik Glennas Feldmannas antrajame raunde pergalę skyrė D.Wilderiui, kai amerikietis išties išsiskyrė tikslesniais smūgiais. Tai buvo vienintelis raundas, kuriame amerikietis daugiau kartų pataikė į varžovą nei T.Fury.

Smūgių statistika | „Twitter“ nuotr.

Smūgių statistika | „Twitter“ nuotr.

Beje, 5-ajame raunde iš brito buvo atimtas 1 taškas. Ringo arbitras perspėjo T.Fury klausyti jo nurodymų klinčo metu, bet britas į tai nereagavo, kol po vienos iš atakų po signalo teisėjas parodė, kad atima iš brito tašką.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.