Tysonas Fury | „Stop“ kadras

Tysonas Fury | „Stop“ kadras

  Las Vegaso „MGM Grand“ arenoje (JAV) vykusioje kovoje dėl WBC pasaulio sunkiasvorių čempiono diržo britas Tysonas Fury dominavo nuo pat pirmos sekundės ir kelis kartus pasiuntęs ilgametį šios organizacijos čempioną Deontay Wilderį į nokdaunus, galiausiai septintame raunde privertė amerikiečio kampą išmesti rankšluostį.

Po šios kovos T.Fury kalbėdamas iš rūbinės su „BT Sports“ televizija atskleidė, kad trečioji jų tarpusavio dvikova taip pat galėtų įvykti Las Vegase naujai statomame „Allegiant“ stadione ir taip sugriovė Eddie Hearno planus suorganizuoti jo atstovaujamo Anthony Joshua ir T.Fury dvikovą.

„Žmonės žiūri į mano pilvą ir pliką galvą ir mano, kad aš negaliu kovoti. Turėjau psichologinių problemų ir trejus metus nebuvau ringe, tačiau šį kartą D.Wilderis kovojo prieš tikrąjį „Gipsy King“.

Tikiuosi, kad jis norės revanšo ir aš jį jam suteiksiu. Puikios kovos privalo turėti trilogiją. Noriu trečiosios kovos čia, per kelią nuo šios arenos, kur statomas „Raiders“ stadionas, talpinsiantis 70 tūkst. žmonių.

Ačiū mano valdovui ir gelbėtojui Jėzui Kristui. Aš sakiau visiems, kad Čigonų Karalius sugrįžo į savo sostą. Paskutinėje kovoje aš buvau persitreniravęs ir per mažo svorio. Šį kartą.. Kaip apie kumščius vietoje pagalvių?

Aš sakiau Deontay, kad jį nokautuosiu. Visi sakė, kad laikyčiausi savo bokso ir technikos. Kiekvieną dieną aš nuplėšdavau nuo virvės 250 svarų svorio maišus. Deontay yra pragariškas kovotojas, turintis kumščiuose dinamito. Jis visada bus pavojingas“, – kalbėjo T.Fury.

Tyson Fury reacts to win over Deontay Wilder

"People always write me off. They look at me fat belly and bald head and they think I can't fight!" 😂 Tyson Fury is something else, this interview is as honest and raw as it gets 👏

Posted by BT Sport on Sunday, February 23, 2020

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Zemaic
2020-02-23 13:28:18
Cia kaip riuzas pataike anthony irgi i ausi po to smugio sunkiai irientavisi jis
Atsakyti
Megejas
2020-02-23 11:56:15
Vis matau, kad kai kurie kalba, kad ausies būgnelis neturi įtakos ne tik kovai bet ir abskritai gyvenimui, pasidomekit placiau apie tokias problemas užtenka ir stipraus ausies būgnelio uždegimo kad zmogu išmušti iš koordinacijos nes ausies tinklainėje kitaip sraigeje yra atsakinga už žmogaus koordinaciją raižinys, o čia dar plyses uzsies būgnelis prieš rašant tokias nesąmones pasidomekit žmogaus anatomiją ir kas už ką atsako
Atsakyti
as
2020-02-23 12:08:18
jau patvirtinta, kad iš žaizdos, kuriai reikėjo poros siūlų, bėgo kraujas, o ne plyšo ausies būgnelis sportas.lt/naujiena/292515/nei-d-wilderis-nei-jo-treneris-nenorejo-kad-butu-nutraukta-kova-kas-nutiko-kad-is-buvusio-cempiono-kampo-skriejo-ranksluostis
Byron
2020-02-23 10:27:07
Sutartis yra sutartis. O joje parašyta aiškiai, kad pralaimėjęs turi teisę aktyvuoti revanšą. Tikiuosi bus daug geresnė kova nei šiandienos. Nuvylė Wilder. Bet nuojauta, kad dėl ausies traumos nuo 2 roundo sunkiai orientavosi.
Atsakyti
O
2020-02-23 10:55:22
Tikrai po tuos ausies atrodė kaip atmuštas visiškai nebetoks.
Aa
2020-02-23 09:38:34
Po dirzu suvienijimo manau kodel gi ne , daba tai tokia koja nereikalinga
Atsakyti

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton