T.Fury iš spaudos konferencijos: „Neblogai kaip senam ir storam vyrukui, kuris negali smūgiuoti“ Į ligoninę išgabentas D.Wilderis nepasirodė spaudos konferencijoje (2)

2020.02.23 10:49
Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

 Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegaso „MGM Grand“ arenoje (JAV) įvyko svarbiausia šio mėnesio bokso kova tarp amerikiečio Deontay Wilderis ir brito Tysono Fury dėl WBC sunkiasvorių pasaulio čempiono diržo.

Visus raundus dominavęs ir kelis kartus į nokdauną savo varžovą pasiuntęs T.Fury privertė D.Wilderio kampą septintame raunde išmesti rankšluostį ir pripažinti brito pranašumą.

Po šios kovos tradiciškai vyko spaudos konferencija, tačiau dėl sužeidimų į ligoninę išgabentas D.Wilderis joje negalėjo dalyvauti.

Tuo tarpu T.Fury buvo pakilios nuotaikos, kalbėjo apie savo naująjį stilių bei išreiškė viltį, kad D.Wilderis norės trečiosios dvikovos.

„Deontay Wilderis niekada nenukrenta lengvai. Aš turėjau gniūžtę savo šventykloje. Teko daug ką įveikti. Aš visada tikėjau, kad jeigu jis manęs negalėjo įveikti, kai aš buvau pasiruošęs 50 procentų, tai jis neturi šansų prieš mane.

Laukiu kitos kovos ir tegu tai būna revanšas, jeigu tik jis nori. Buvau labai įpykęs, nes numačiau savo pergalę per du raundus.

Neturiu ko slėpti, aš sakiau, ką jam padarysiu. Niekada nebuvau tas boksininkas, kuris atsitraukinėtų.

Kai priėmiau sprendimą palikti Beną Davisoną, kuris padarė su manimi puikų darbą, žmonės klausinėjo, tačiau aš tai padariau dėl priežasties ir tai man puikiai suveikė“, – kalbėjo T.Fury.

Koks buvo jo kovos planas?

„Toks, kas paskutinį kartą neveikė. Lygiosios man yra nesėkmė, nes aš nelaimėjau. Norėjau nokauto ir vienintelis dalykas, garantuojantis pergalę, yra nokautas. SugarHillas pasakė man, kad aš galiu jį nokautuoti ir aš tuo tikėjau.

Pajaučiau, kad Deontay „jab‘as“ pagerėjo. Buvau labai sužavėtas dėl jo dvigubo „jab‘o“, sveikinimai jam ir jo komandai“, – sakė T.Fury.

Ar tai buvo tobulas pasirodymas?

„Aš esu pats didžiausias savo kritikas. Žinau, kad galiu geriau. Aš dar tik pradėjau kovoti šiuo stiliumi. Prireiks daug metų, kad tai taptų tobula, tačiau nepamirškite, kad aš greitai mokausi. Jis sakė, kad aš negaliu smūgiuoti. Jis sakė, kad turiu dvi pagalves vietoje kumščių. Taigi, neblogai kaip senam ir storam vyrukui, kuris negali smūgiuoti“, – sakė T.Fury.

Praėjus vos kelioms akimirkoms po kovos kitų trijų bokso organizacijų čempiono Anthony Joshua vadybininkas Eddie Hearnas pareiškė, kad dabar būtina suorganizuoti dviejų britų kovą ir suvienyti čempionų titulus. Ar A.Joshua gali būti kitas T.Fury varžovas?

„Pirmiausia noriu pasimėgauti karo grobiu ir savo vakarėliu „Hakkasane“ (klubo pavadinimas, – aut. past.). „Čigonų Karalius“ jį perima!

D.Wilderiui prireiks laiko pasveikti. Manau, kad jis norės revanšo, todėl esu tikras, kad mes tai vėl padarysime. Jeigu ne, yra žmonės, kurie nuspręs, kas prieš ką turi kovoti“, – sakė T.Fury.

Ar D.Wilderį pirmasis įveikęs T.Fury dabar jaučiasi, kad yra stipriausias sunkiasvorių diviziono smūgiuotojas?

„Aš tuėėjau būti senas dulkių valytojas, kuris negali sudaužyti kiaušinių. Mano kovų rekordas dabar yra 30 pergalių ir 29 nokautai. Neblogai, nors aš niekada neieškojau nokautų. Naudodami šią techniką, mes galime nokautuoti bet ką. Kai aš užlipau ant svarstyklių ir pamačiau, kad sveriu virš 270 svarų, žmonės sakė, kad aš nuvertinu D.Wilderį. Šią naktį aš pasijutau kaip žvėris“, – sakė T.Fury.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Nokautai
2020-02-23 15:25:15
Siaip pas fury 21 nokautas, ne 29
Atsakyti
Ble
2020-02-23 14:02:28
Vertimas tai neitiketino tragiskumo...
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga