Aleksandras Loginovas | Scanpix nuotr.

Aleksandras Loginovas | Scanpix nuotr.

 Italijoje vykstančiame pasaulio biatlono čempionate rusas Aleksandras Loginovas pradžiugino savo gerbėjus ilgai lauktu aukso medaliu, tačiau gera jo forma sukėlė įtarimų. Pranešama, kad šeštadienį 5.50 val. ryte Italijos policija įsiveržė į Rusijos biatlonininkų viešbutį. Ten jie atliko pusantros valandos trukusią kratą ir konfiskavo A.Loginovo kompiuterį bei telefoną.

Dabar aiškėja, kad antidopingo kontrolieriams įtarimą sukėlė ruso treneris Aleksandras Kasperovičius. Jis negavo akreditacijos į čempionatą, nes rusai jau buvo išnaudoję jiems skirtą kvotą. A.Kasperovičius nusprendė „apeiti“ taisykles ir naudotis kolegos iš Ukrainos akreditacija. Tai sužinoję antidopingo kontrolieriai pagalvojo, kad A.Kasperovičius bando nuslėpti savo tapatybę ir taip teikia dopingą A.Loginovui, kuris anksčiau jau buvo pagautas dėl draudžiamų medžiagų vartojimo.

„Jie tikrino viską, išvertė visus mano drabužius, tikrino net lagaminų ratukus. Pasakiau, kad jie gali tikrinti viską, ką nori, bet negaliu suprasti, kodėl jie konfiskavo kompiuterį ir telefoną. Dabar net negaliu susisiekti su šeimos nariais. Visa tai įvyko todėl, kad Kasperovičius naudojosi kito žmogaus akreditacija. IBU pagalvojo, kad jis prieš lenktynes man teikia dopingą. Tai absurdiškas argumentas. Dabar manęs jau niekas nebegali nustebinti. Toks įspūdis, kad jie stengiasi priversti mane kuo anksčiau baigti karjerą. Galbūt jau greitai tai padarysiu“, - kalbėjo 28-erių A.Loginovas.

Rusijos ambasada pranešė, kad Italijos policininkai kambaryje nerado dopingo pėdsakų, bet dar tiria A.Loginovo ir A.Kasperovičiaus kompiuterius bei telefonus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton