Judita Traubaitė | Organizatorių nuotr.

Judita Traubaitė | Organizatorių nuotr.

 Švedijoje Umea mieste pasaulio jaunimo čempionato pirmąją dieną Judita Traubaitė sprinto distancijoje pateko į geriausiųjų dešimtuką ir iškovojo 7-ąją vietą. Pasaulio jaunimo bei Europos jaunių orientavimosi sporto slidėmis čempionatai į Švediją tik prieš mėnesį buvo perkelti iš kaimyninės Latvijos dėl sniego trūkumo.

Tarp merginų iki 20 metų grupėje lietuvė 3,3 km distanciją su 10 kontrolinių punktų įveikė per 12 min. 45 sek. Viduryje trasos J. Traubaitė buvo išsiveržusi į antrąją vietą, tačiau dėl padarytos nedidelės klaidos prarado laiko ir buvo aplenkta keletos varžovų.

Tarp merginų greičiausia buvo švedė Elin Schagerstrom, kuri trasą įveikė per 12 min. 07 sek. Sidabro medalį iškovojo rusė Olesia Riazanova (12:10 min.), o bronzą – norvegė Jenny Baklid (12:22 min.).

Vaikinų grupėje Kasparas Šulčys sprinto distancijoje užėmė 23-tą vietą. 3,9 km distanciją su 12 kontrolinių lietuvis įveikė per 13 min. 43 sek. ir atsiliko nuo lyderio suomio Niklo Ekstrom 1 min. 57 sek.

Europos jaunių čempionate startavo keturi sportininkai: merginų grupėje Emilija Tamoševičiūtė buvo 20-ta, o vaikinų – Andojas Lapinskas – 23-ias, Pijus Jaloveckas – 37-as, o Adomas Traubas buvo diskvalifikuotas. Lyderiai šiose amžiaus grupėse buvo Rusijos ir Čekijos atstovai.

Pasaulio taurės I-asis etapas

Kartu šiandien prasidėjo ir Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis I-asis Pasaulio taurės etapas. Vyrų grupėje Nerijus Šulčys trasą įveikė per 17 min. 26 sek. ir nuo lyderio ruso Andrej Lamov atsilikęs 4 min 04 sek iškovojo 43-iąją vietą. Kitas Lietuvos atstovas Vitalijus Petrulis užėmė 45 vietą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga