Lietuvos MMA geriausieji treniruojasi kartu (18)

2020.02.22 19:40
Titas Pacauskas
Sportas.lt
„ValeTudo“ klube – geriausi Lietuvos MMA kovotojai nuo 77 kg | Organizatorių nuotr.

„ValeTudo“ klube – geriausi Lietuvos MMA kovotojai nuo 77 kg | Organizatorių nuotr.

 „ValeTudo“ klube Vilniuje plušėjo visi Lietuvos MMA kovinio sporto geriausieji – Laurynas Urbonavičius, Teodoras Aukštuolis, Mindaugas Veržbickas, Tomas Pakutinskas, Vitoldas Jagėlo, Erikas Golubovskis, Naglis Kanišauskas, Osvaldas Fedorovičius ir kiti.

Daugelis iš šių kovotojų ruošiasi kovoms įvairiose kovinio sporto organizacijose. T.Aukštuolio kovo 3-ią dieną Briuselyje (Belgija) laukia debiutas „Ares FC“ organizacijoje, kurioje jis susikaus su pajėgiu 26-erių metų brazilu Luisu Henrique (12-6-1).

M.Veržbickas Lenkijoje balandžio 24-ą dieną vyksiančiame „ACA 108“ turnyre jėgas išmėgins su lenku Kamilu Oniszcuku, o T.Pakutinskas, V.Jagėlo, N.Kanišauskas, O.Fedorovičius ir E.Golubovskis pasirodys kovo 14-ą dieną Vilniuje vyksiančiame KOK organizacijos turnyre.

Treniruotės organizatorius ir treneris Alfredas Lifšicas džiaugėsi, kad į vieną vietą pavyko sukviesti visus geriausius Lietuvos MMA kovotojus svorio kategorijoje nuo 77 kg.

„Džiugu, kad atvyksta kovotojai iš visos Lietuvos. Rasti gerų sparingo partnerių yra labai sudėtinga užduotis, ypatingai tada, kai laukia didelės kovos. Manau, kad turime visus geriausius Lietuvos kovotojus nuo 77 kg. Galbūt trūko tik Herkaus Lukošiūno ir Raimondo Krilavičiaus, tačiau pastarojo varžovas bus V.Jagelo, todėl būtų neprotinga juos abu turėti tose pačiose treniruotėse. Tikiuosi prie mūsų netolimoje ateityje prisijungs ir broliai Žukauskai, o tada vienoje vietoje tikrai bus visi stipriausi Lietuviai kovotojai nuo 77 kg.

Tikiuosi, kad tokia treniruotė kaip ši, bus finalinė vinis, leisianti T.Aukštuoliui sėkmingai debiutuoti „ARES FC“ organizacijoje, kuri, mano nuomone, artimiausiu metu bus didžiausias iššūkis Lietuvos MMA sportui“, – „Sportas.lt“ portalui sakė A.Lifšicas.

Ukmergės dziudo klubo atstovas Tomas Putinauskas teigė, kad geresnių sparingų Lietuvoje tikėtis neverta.

„Geresnės komandos, kuri šiandien buvo susirinkusi „ValeTudo“ klube, negali būti. Trūksta keleta žmonių, kurie yra aktyvūs, tačiau bendrai paėmus – tai visi geriausi Lietuvoje sportuojantys kovotojai.

Labai džiugu, kad Alfredas sugeba sukviesti tokio lygio sportininkus į vieną vietą. Kuo daugiau tokių mažų mini stovyklėlių, tuo mūsų lygis kils vis labiau. Džiugu, kad iš visų klubų geriausi kovotojai susirenka į vieną vietą“, – kalbėjo T.Putinauskas.

Apie didžiulę tokių sparingų naudą kalbėjo ir „Rings“ klubo treneris Valentinas Golubovskis.

„Tokius sparingus reikėtų daryti dažniau, nes surinkus visus geriausius Lietuvos kovotojus į vieną vietą gauname ypatingą patirtį. Tokios patirties salės treniruotėse negali pajusti, nes ilgainiui pripranti prie savo komandos narių, o čia susitiko visi pirmi Lietuvos numeriai. Čia būna tiek sunku, kad po treniruotės reikia tris dienas atgauti jėgas. Mano nuomone, būtų nuostabu visiems taip susirinkti bent 2 kartus į mėnesį“, – sakė V.Golubovskis.

Teodoras Aukštuolis | Organizatorių nuotr.

Teodoras Aukštuolis | Organizatorių nuotr.

Primename, kad būsimas T.Aukštuolio varžovas L.Henrique nuo 2015 gruodžio iki 2018 rugsėjo kovojo stipriausioje pasaulio MMA organizacijoje UFC, kurioje iškovojo 2 pergales ir patyrė 4 pralaimėjimus. L.Henrique UFC debiutavo pralaimėdamas dabartinei organizacijos žvaigždei prancūzui Francisui Ngannou, tačiau vėliau įveikė Dmitriju Smoliakovą ir Christianą Colombo. Visgi savo pasirodymą UFC brazilas baigė trimis pralaimėjimais iš eilės prieš Marciną Tyburą, Arjaną Singhą Bhullarą ir Ryaną Spanną.

Praėjusiais metais L.Henrique turėjo dvi kovas Lenkijos MMA organizacijoje KSW, kurioje įveikė Michalą Andryszaką ir pralaimėjo Philipui De Friesui.

T.Aukštuolis per MMA karjerą yra iškovojęs 11 pergalių ir patyręs 5 pralaimėjimus. Jis ilgą laiką kovojo Lietuvos bušido federacijos organizuojamuose turnyruose, o 2015 metų gruodį debiutavo „Rizin“ organizacijoje. Viso Japonijoje T.Aukštuolis turėjo 5 kovas ir iškovojo 2 pergales.

Titas Pacauskas
Sportas.lt
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (18)
Registruoti
Anoniminiai (18)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų