Aleksandras Loginovas | Scanpix nuotr.

Aleksandras Loginovas | Scanpix nuotr.

 Italijoje vykstančiame pasaulio biatlono čempionate rusas Aleksandras Loginovas pradžiugino savo gerbėjus ilgai lauktu aukso medaliu, tačiau panašu, kad gera jo forma sukėlė įtarimų.

Pranešama, kad šeštadienį 5.50 val. ryte Italijos policija įsiveržė į Rusijos biatlonininkų viešbutį. Ten jie atliko pusantros valandos trukusią kratą ir konfiskavo A.Loginovo kompiuterį bei telefoną.

„Miegojau viename viešbučio kambaryje su Jevgenijumi Garaničevu, kai mus pažadino įsiveržusi policija. Jie iš karto atėmė mūsų šautuvus, tarsi mes būtume pavojingi nusikaltėliai. Liepė mums nejudėti. Turėjome pusnuogiai stebėti, kaip jie rausiasi po mūsų asmeninius daiktus. Tiesa, juos domino tik mano daiktai“, - pasakojo A.Loginovas.

Sukrėstas buvo ir J.Garaničevas: „Jie įsiveržė į kambarį ir pasakė, kad užtruks 20 minučių, tačiau viskas tęsėsi pusantros valandos. Jie išėjo apie 7.40 val. ryte ir mes nebegalėjome užmigti. Nesupratau, kodėl jie taip greitai skubėjo paimti mūsų šautuvus ir padėti juos prie durų. Sunku paaiškinti, kodėl jie taip nerimavo.“

A.Loginovas 2014 m. jau buvo pagautas dėl eritropoetino vartojimo ir gavo diskvalifikaciją. 2016 m. pabaigoje jam leista grįžti į sportą ir jis iš karto įsiveržė į biatlono elitą, laimėdamas 2017 m. pasaulio čempionato bronzą. Šiemet A.Loginovo rezultatai dar pagerėjo – be aukso 10 km sprinte jis dar laimėjo bronzą 12,5 km persekiojimo lenktynėse.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

algimantas
2020-02-22 14:20:15
tik tokie metodai "tinka" burliokams
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga