Aleksandras Loginovas | Scanpix nuotr.

Aleksandras Loginovas | Scanpix nuotr.

 Italijoje vykstančiame pasaulio biatlono čempionate rusas Aleksandras Loginovas pradžiugino savo gerbėjus ilgai lauktu aukso medaliu, tačiau panašu, kad gera jo forma sukėlė įtarimų.

Pranešama, kad šeštadienį 5.50 val. ryte Italijos policija įsiveržė į Rusijos biatlonininkų viešbutį. Ten jie atliko pusantros valandos trukusią kratą ir konfiskavo A.Loginovo kompiuterį bei telefoną. Lieka neaišku, kar rusas galės dalyvauti šios dienos estafetės lenktynės, nes policininkai gali pareikalauti jo duoti parodymus.

A.Loginovas 2014 m. jau buvo pagautas dėl eritropoetino vartojimo ir gavo diskvalifikaciją. 2016 m. pabaigoje jam leista grįžti į sportą ir jis iš karto įsiveržė į biatlono elitą, laimėdamas 2017 m. pasaulio čempionato bronzą. Šiemet A.Loginovo rezultatai dar pagerėjo – be aukso 10 km sprinte jis dar laimėjo bronzą 12,5 km persekiojimo lenktynėse.

„Tai buvo eilinis jų šou. Nieko naujo. Jie įsiveržė anksti ryte, sujaukė visą mūsų komandos režimą ir tai padarė kaip tik prieš estafetę“, - susierzinęs kalbėjo Rusijos biatlono federacijos prezidentas Vladimiras Dračiovas.

Policininkų elgesys nuvylė ir A.Loginovą: „Tai mane gerokai suerzino. Nemanau, kad sulauksiu kokių nors oficialių atsiprašymų, bet tikiuosi, kad viskas baigsis pozityviai.“

2018 m. Rusijos biatlonininkus „kratė“ Austrijos policija, bet tada nerado jokių įkalčių. Pranešama, kad šį kartą kratą inicijavo pasaulio biatlono sąjunga, kuri kreipėsi į Italijos policiją.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton