Robertas Lewandowskis | Scanpix nuotr.

Miuncheno „Bayern“ ekipa dėka dar vieno stebuklingo Roberto Lewandowskio pasirodymo išplėšė sunkią pergalę Vokietijos „Bundesligoje“, kur rezultatu 3 – 2 įveikė „Paderborn“ vienuolikę.

Bavarai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 25-ą minutę kamuolį į vartus pasiuntė Serge‘as Gnabry, tačiau dar besibaigiant pirmam kėliniui varžovai išlygino rezultatą.

Antrajame kėlinyje „Bayern“ ekipą į priekį vedė rezultatyvusis R.Lewandowskis, kuris pelnė du labai svarbius įvarčius. Iš pradžių jis išvedė savo komandą į priekį, o jau paskutinėmis minutėmis pelnė dar ir pergalingą įvartį.

Po šios pergalės „Bayern“ lieka pirmoje „Bundesligos“ vietoje. Jie keturiais taškais lenkia antroje vietoje esančius „Leipzig“, tačiau pastarieji yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.