Sebastianas Vettelis | Scanpix nuotr.

Sebastianas Vettelis | Scanpix nuotr.

 Penktadienį Barselonoje (Ispanija) baigėsi pirmoji 2020 m. „Formulės 1“ sezono bandymų sesija, kurioje vėl dominavo „Mercedes“ pilotai.

Suomis Valtteri Bottas ryte geriausią ratą nuvažiavo per 1 min. 15.732 sek. ir šis laikas nebuvo pagerintas. Tarp važiavusiųjų popiet greičiausias buvo kitas „Mercedes“ atstovas britas Lewisas Hamiltonas (+0.784 sek.). Abu rezultatai pasiekti su vidutinio kietumo padangomis. „Mercedes“ pilotai iš viso įveikė 138 ratus.

Trečiosios dienos rezultatai | Organizatorių nuotr.

Trečiosios dienos rezultatai | Organizatorių nuotr.

Blankiai pirmąsias dvi dienas atrodžiusi „Ferrari“ komanda trečiadienį pasirodė dar blogiau. Vokietis Sebastianas Vettelis nuo V.Botto atsiliko net 2.652 sek. ir užėmė vos 13-ą vietą. Vokietis įveikė 100 ratų, bet buvo sustojęs dėl variklio gedimo. „Ferrari“ komandos vadovas Mattia Binotto pripažino, kad jo ekipa dabartinėje stadijoje neprilygsta pagrindiniams varžovams.

„Šiemet pakeitėme strategiją pirmajai bandymų sesijai. Nusprendėme išbandyti įvairius aerodinaminius elementus, nebandydami naudoti idealaus jų derinio. Deja, turiu pripažinti, kad šių metų bandymai nenuteikia taip optimistiškai, kaip pernai. Pagrindiniai varžovai šiuo metu už mus greitesni. Negaliu tiksliai pasakyti, kiek nuo jų atsiliekame. Per keletą artimiausių dienų išanalizuosime visus duomenis ir įvertinsime situaciją. Žinoma, esame susirūpinę, nes privalome pagerinti formą, tačiau panikuoti dar per anksti. Per šias 3 dienas bent jau nuvažiavome nemažai ratų ir gavome daug reikalingos informacijos apie bolidą. Mūsų laukia ilgas sezonas, tikriausiai turėsime net 22 lenktynes, todėl ir sezono eigoje galima bandyti vytis varžovus“, - kalbėjo M.Binotto.

Antroji bandymų sesija Barselonoje vyks vasario 26-28 d. Manoma, kad šioje sesijoje komandos jau rodys tikrąjį savo greitį ir nežais taktinių žaidimų, kaip pastarosiomis dienomis.

Pirmosios sezono lenktynės numatytos kovo 15 d. Melburne (Australija).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.