Maxas Holloway | Instagram.com nuotr

Maxas Holloway | Instagram.com nuotr

 Buvęs UFC puslengvio svorio kategorijos pasaulio čempionas 28-erių metų amerikietis Maxas Holloway praėjusią savaitę stebėjo NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalio renginius ir pareiškė, kad kažką panašaus galėtų pradėti organizuoti ir UFC.

„Mačiau NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalio renginius. Jie visada būna labai įspūdingi. Ėmiau svarstyti, gal ir UFC galėtų pradėti organizuoti kažką panašaus per „International Fight Week“ laikotarpį? Kas pas mus atitiktų dėjimų ir tritaškių konkursus? Kokius įgūdžių konkursus galėtume atlikti? Kokias įžymybių varžybas galėtume surengti? Galbūt įžymybių kovas pagal braziliško džiu-džitsu taisykles?“, - svarstė M.Holloway.

Netrukus amerikietis pateikė vienos iš galimų rungčių pavyzdį: „Aš, Tony Fergusonas ir Colby Covingtonas ant bėgimo takelio. Tai būtų ištvermės rungtis. Negi nenorėtumėte pamatyti, kuris pirmas iš mūsų apsivemtų?“

M.Holloway taip pat pasidalino vienu iš Tony Fergusono įkeltų įrašų ir pareiškė, jog jis galėtų sugalvoti rungtis UFC „Visų žvaigždžių“ savaitgaliui.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų