Mikelis Arteta | Scanpix nuotr.

Mikelis Arteta | Scanpix nuotr.

Naujasis Londono „Arsenal“ treneris Mikelis Arteta nedžiūgauja net ir po savo komandos pergalės UEFA Europos lygos turnyre. Pasak ispano, jo ekipa dar turi gerokai pasitempti.

„Arsenal“ ketvirtadienį pradėjo pasirodymą UEFA Europos lygos atkrintamajame etape, kuriame po atkaklios kovos ir vėlyvo Alexandro Lacazetto įvarčio iškovojo pergalę prieš Pirėjo „Olympiacos“ rezultatu 1 – 0.

Skaičiuojama, kad „Arsenal“ nepralaimėjo paskutinių devynių rungtynių visuose turnyruose. M.Arteta džiaugėsi savo komandos parodytu mentalitetu Graikijoje, tačiau teigė, kad nėra laiko atsipalaiduoti, nes dar ne vienoje vietoje jo žaidėjams reikia patobulėti.

„Atliekame po vieną žingsnį, koncentruojamės į kiekvienas rungtynes atskirai, kadangi šiame procese mums dar reikia daug kur pasitempti. Yra dar daug dalykų, kurie neleidžia mums rungtynių metu dominuoti ir kurti geresnes situacijas.

Tuo pačiu metu mes žaidžiame su didelėmis širdimis, nusiteikimu ir atsidavimu. Turėjome tris žaidėjus, kurie buvo traumuoti ar jiems traukė raumenis, bet jie vis tiek toliau žaidė. Turiu juos pagirti“, – teigia M.Arteta.

 

 

 

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.