Deontay Wilderis ir Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

Deontay Wilderis ir Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegaso „MGM Grand“ arenoje (JAV) vyks svarbiausia šio mėnesio bokso kova – amerikietis Deontay Wilderis gins WBC sunkiasvorių pasaulio čempiono diržą prieš britą Tysoną Fury.

Pagrindinė vakaro programa prasidės naktį iš šeštadienio į sekmadienį 4 val. Lietuvos laiku. Šioje programoje iš viso numatytos 4 kovos, todėl tikslus D.Wilderio ir T.Fury dvikovos laikas priklauso nuo ankstesnių akistatų trukmės. Skelbiama, kad Lietuvos laiku D.Wilderis ir T.Fury į ringą žengs ne anksčiau nei 6 val. ir ne vėliau nei 7 val. ryte. Lietuvoje bokso vakarą transliuos „TV3 Sport“ kanalas, rodysiantis visas pagrindinės programos kovas.

Kovos kontrakte įrašyta, kad D.Wilderis ir T.Fury uždirbs po garantuotą 6 mln. JAV dolerių sumą, tačiau jų honorarai realybėje bus kur kas didesni. Amerikiečio ir brito uždarbių dydis priklausys nuo kovos populiarumo ir pardavimų kiekio „pay-per-view“ platformoje.

Kovos transliacija amerikiečiams kainuos net 80 JAV dolerių. Pusė šios sumos nukeliaus ESPN, FOX ir kitoms televizijoms, o likusią sumą dalinsis „Top Rank“ ir PBC organizacijos. Anot „Top Rank“ prezidento Bobo Arumo, realu tikėtis, kad D.Wilderis ir T.Fury už šią kovą uždirbs bent po 40 mln. JAV dolerių.

„Kalbėjau su Franku Warrenu, jis man pasakė, kad Anglijoje net ir 4 val. ryto turėtume pasiekti 1 mln. transliacijų pardavimų. Tai atneštų mums 20 mln. JAV dolerių. JAV mūsų tikslas yra 2 mln. transliacijų pardavimų. Už tai gautume 160 mln. JAV dolerių. Žinome, kad arenoje bilietai išparduoti, tad iš to gausime dar 16 mln. JAV dolerių. Jei viskas vyks pagal planą, mano vyrukas Fury tikrai gaus virš 40 mln. JAV dolerių“, - sakė B.Arumas.

Panašią sumą turėtų gauti ir D.Wilderis, nes anksčiau skelbta, kad antroje kovoje jis su T.Fury prizinį fondą dalinsis po lygiai.

34-erių D.Wilderis turi 42 pergales (41 nokautais) ir 1 lygiąsias, o 31-erių T.Fury sąskaitoje yra 29 pergalės (20 nokautais) ir 1 lygiosios. Pirmoji jų kova 2018 m. baigėsi lygiosiomis. Tada vienas teisėjas pergalę skyrė D.Wilderiui (115:111), kitas – T.Fury (114:112), o trečias paskelbė lygiąsias (113:113).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton